Devrim Dayıoğlu

Devrim Dayıoğlu

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Haftanın en yüksek ve fırsatlarla dolu günü Salı, elbette bu da hak edişle gelen fırsatlar; eyleme geçmek, doğru zamanda doğru hareketi yapmanın getireceği sonuçlar tahminimizden daha iyi gelebilir. Haftanın ikinci yarısında şaşırtıcı, beklenmeyen, ani gelişmeler olabilir. 18 Haziran Pazartesi günü, sosyal ilişkilerde ayrımcı söylemler, çatışmalar olabilir, tavrımıza dikkat etmek değerli,…
Haftaya damgasını vuran İkizler yeniayı, bu yeniay önümüzdeki retrolu, tutulmalı, hesapların görüleceği, sert dönemin başlangıç çizgisi değerinde…
Bütün haftaya yayılan ,  belirgin bir şekilde etkilerinin ortaya çıkacağı kritik günler;  6,7 ve 8 Haziran;  dikkat çekmekte.
28 Mayıs Pazartesi günü, olumsuz her türlü söylemden, özellikle ilenmekten özenle kaçınalım.
21 Mayıs Pazartesi günü, Güneş İkizler burcuna geçecek. Değişken özelliği ile baharın bitip yazın geldiğinin habercisi İkizler ’de iken daha çok iletişim konusu ön plana çıkacak haliyle.
14 Mayıs temkinli, sakin olmamız gereken bir gün, kazalara , gerilime, çatışmalara açık durumdayız, özellikle trafikte araba kullanırken,
Bu hafta genel anlamda hırs, rekabet, güç, manipülasyon, sağlıksız büyüyen egolar çevresinde dönecek;
Etkilerine karşı koyamayacağımız, bilinç seviyesine göre tepkiler vereceğimiz, hepimizin en derininde ne varsa güçlü bir ışık tutmak üzere 30 Nisan sabahı 4 sularında Akrep dolunayı gerçekleşiyor ve bütün bir haftayı ilgilendiriyor.
Uranüs’ün yeniay ile kavuşumu ile beklenmeyeni beklemek haftaya damgasını vurdu. Gayet erken seçim Uranüs etkisi ile geldi. 15 Mayıs’ta Boğa’ya giriş yapacak olan Uranüs son derecesinde kaotik etkileri ile gündem yaratmaya aday.
Yeniay etkilerinin ilk yüksek tepkisi 2-3 gün sürer, sonraki 10 –15 günlük süre içerisinde tetiklediği konuları yaşamaya başlarız.
Sayfa 1 / 2

Kategorilerden Seçmeler