Devrim Dayıoğlu

Devrim Dayıoğlu

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
21 Mayıs Pazartesi günü, Güneş İkizler burcuna geçecek. Değişken özelliği ile baharın bitip yazın geldiğinin habercisi İkizler ’de iken daha çok iletişim konusu ön plana çıkacak haliyle.
14 Mayıs temkinli, sakin olmamız gereken bir gün, kazalara , gerilime, çatışmalara açık durumdayız, özellikle trafikte araba kullanırken,
Bu hafta genel anlamda hırs, rekabet, güç, manipülasyon, sağlıksız büyüyen egolar çevresinde dönecek;
Etkilerine karşı koyamayacağımız, bilinç seviyesine göre tepkiler vereceğimiz, hepimizin en derininde ne varsa güçlü bir ışık tutmak üzere 30 Nisan sabahı 4 sularında Akrep dolunayı gerçekleşiyor ve bütün bir haftayı ilgilendiriyor.
Uranüs’ün yeniay ile kavuşumu ile beklenmeyeni beklemek haftaya damgasını vurdu. Gayet erken seçim Uranüs etkisi ile geldi. 15 Mayıs’ta Boğa’ya giriş yapacak olan Uranüs son derecesinde kaotik etkileri ile gündem yaratmaya aday.
Yeniay etkilerinin ilk yüksek tepkisi 2-3 gün sürer, sonraki 10 –15 günlük süre içerisinde tetiklediği konuları yaşamaya başlarız.
Pazartesi sabahı 00.45 ‘te dileklerin gerçekleşmesi, niyetlerin tezahürü, yapıları sağlamlaştırmak, daim kılmak, ilişkiler ile ilgili sağlam adımlar atmak için yüksek bir enerji var, kendinize ait dua, meditasyon, ritüeller ile kalıcı hale getirebilirsiniz.
" Her akşam yemek görev gibi, ailem bu görevi yerine getirmek için masaya oturuyor, hepimizin elinde telefon, tablet, göz kontağı yok ; sessiz bazen gerilimli bir ortam..."
Şefkat; sözlük anlamından bağımsız bende çağrışımı; merhametli anlayış ama hoşgörülü değil…

Kategorilerden Seçmeler