Burcu Şen

Burcu Şen

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ağustos ayı geldi çattı. Zaman ne kadar hızlı akıyor değil mi? Yaz bitti diyenlerden mi yoksa yazı daha yeni yaşayacağım diyenlerden misin?
İyibiriz’le Sınırlarını Aşan Lider Sohbetleri Konuğumuz: Dr. İzzet Memi 
İyibiriz’le Sınırlarını Aşan Lider Sohbetleri ile amacımız; Liderlerimizin hikayelerinden ilham alarak toplumun gelişmesine ve ilerlemesine katkıda bulunmak.
Artemis’in öyküsünü bilir misiniz? Hadi gelin size anlatayım:
2017 yılının 31 Aralık gününü daha dün gibi anımsayanlardan mısınız?
Karşılaştırmak doğal bir eğilim dostlar. Ancak sadece benzerlikleri ve farklılıkları değerlendirdiğiniz zamanlarda gibi bu yaklaşım tamamen nötr bir karşılaştırma olabilir.
Zaman ne ilginç değil mi dostlar?   Doğum yapmakta olan bir anne için 5 dakika 1 saat kadar uzun geçebiliyor,
“Her zaman doğru kararlar veremeyeceğimizi, bazen krallar gibi rezil olabileceğimizi “başarısızlığın başarının zıttı olduğunu değil, bir parçası olduğunu anlayarak” kabul etmemiz gerekir.” Arianna Huffington
Sevgili Dostlar Merhaba, Ekim ayı ile birlikte sonbaharın en güzel tonlarını çevremizde görmeye başladık. Sonbahar hüznü kalplere sızarken bu yazımda sizlere biraz Duygusal Zeka dan ve Toplumsal Zeka dan bahsetmek istedim. Neden derseniz? Çevremizdeki olumsuz haberler maalesef bizleri daha içine kapanan, birbiri ile iletişim kurmak istemeyen bir toplum haline getiriyor.…
Harika bir haftaya merhaba, "Kişisel Marka" günümüz moda terimlerinden biri gibi gözükse de giderek önem kazanan bir unsur haline gelmiştir.
Sayfa 1 / 2

Kategorilerden Seçmeler