Kış akşamları Bülent Özdemir'in eşsiz yorumu ve Hande Dönmez ile daha keyifli oldu sanki. Ayın 24'ünde sahne alan sanatçı dostlarım Batı Ataşehir’ e yepyeni bir soluk getiren Afife Meyli Lokantasında her Çarşamba ve her Cumartesi müzik severlere müzik ziyafeti sunacaklar. Benden söylemesi...

Yaptığı muhteşem şarkılarla gönüllerde taht kurmuş “Bestelerin Efendisi”, eğlence hayatının yakından tanıdığı "Bülent Özdemir ve mükemmel yorumu ile Hande Dönmez ” Batı Ataşehir’de kapılarını yeni açan Afife Meyli Lokantasında ilk olarak 24 Ocak Salı akşamı sahne aldı ve ardından her Çarşamba ve her Cumartesi saat 22.30 - 02.00 saatleri arasında sahne alacaklar. Bülent Özdemir, kendi besteleri ve Hande Dönmez ’in yorumu ile Türk sanat müziğin klasiklerinden Türkçe ve yabancı pop müziğinin eserlerine kadar çok geniş bir yelpaze ile müzikseverlere geçmişten bu güne uzanan unutulmaz saatler yaşatacak.

Bu arada Batı Ataşehir’ de geçtiğimiz aylarda açılan etrafı yeşilliklerle çevrili, bahçe bölümü İlkbaharda faaliyete geçecek olan Afife Meyli Lokanta özellikle alışılmışın dışında lezzetli mezeleri ile dikkat çekiyor. Haftanın her günü saat 10.00 - 02.00 saatleri arasında hizmet veren Afife Meyli Lokanta, topik, ege otları, dövme hıyar salatası, Beyrut usulü muhammara, kestaneli soğan dolması gibi Rum, Ermeni ve Ege mezeleri ile adından şimdiden söz ettirmeye başladı. Öğle servisinde de oldukça iddialı olan mekanda kuru erikli beyinli gerdan, kağıtta kurutulmuş isli et, fıstıklı balık köftesi gibi ara sıcaklar ile isli etli kaşarlı kaymaklı Boşnak köftesi ise gelen ziyaretçilerin şimdiden favori yemeklerinden.
Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler