Ekonomist - Finansal Yönetim Danışmanı / Bikem İnce İnanç

Ekonomist - Finansal Yönetim Danışmanı / Bikem İnce İnanç

Bikem İnce İnanç – Ekonomist / Finansal Yönetim Danışmanı Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nin ardından Türkiye derecesi ile kazandığı Galatasaray Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olup, özel sektörde finans alanında ilerlemeye başlayan Bikem İNCE İNANÇ; ilaç, bilişim ve yazılım, dermokozmetik, otomotiv, perakende gibi farklı sektörlerde finansal yönetim deneyimi elde ettikten sonra ülkemizdeki işletmelerin “Finansal Farkındalık”ının yetersizliğini görerek bu alanda kendi girişimcilik hikayesini yazmaya karar vermiştir. Çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen Bikem İNCE İNANÇ, 2017 senesinde Fuck-Up Nights etkinliğinde konuşmacı olarak yer almıştır. Halen bazı radyo programlarına ve üniversite etkinliklerine katılarak girişimcilik ve ekonomi hakkında konuşmalar yapmaktadır. Ayrıca çeşitli teknoparklarda ve yeni girişimcilik eğitimlerinde “finansal farkındalık” eğitimi vermeye devam etmektedir. Kurucu ortağı olduğu Mamonfi Finansal Danışmanlık şirketinde, pek çok sektörden firmaya finansal yönetim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Finansal yönetim danışmanlığı kapsamında verdikleri hizmetler bütçe raporlama ve analiz hizmeti, risk ve mevduat yönetimi, yatırım danışmanlığı, satın alma danışmanlığı, devlet destekleri danışmanlığı, dış ticaret danışmanlığı, eğitim danışmanlığı ve süreç yönetimidir. İletişim Bilgileri: 0212 705 95 14
Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu yazıyı hem bir “101- Girişimciliğe Giriş” dersinin başlangıcı hem bir girişimcinin tecrübeleri hem de girişimciliğe dair bir finansçının yorumları gibi görebilirsiniz.

Kategorilerden Seçmeler