Finansal Astroloji / Betül Erdem

Finansal Astroloji / Betül Erdem

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Merhaba Sevgili Okurlar! 18 Şubat Cuma günü Güneş ve Merkür Balık burcuna geçiş yapıyor, sevgi, hoşgörü ve merhamet gibi duygular önem kazanırken, yaratıcılık gerektiren işlere daha kolay odaklanabiliriz.
Merhaba Sevgili Okurlar! 16 Şubat Cuma günü Kova burcunda parçalı bir Güneş tutulması meydana geliyor. Güneş tutulmaları yeni başlangıçları simgeler, hayatımızda özgürleşmeye ihtiyaç duyduğumuz konularla ilgili radikal karar alabiliriz.
Merhaba Sevgili Okurlar! Merkür Kova burcuna geçiş yaptı, geleceğe yönelik planlar yapabilir, idealist fikirlerimizi ortaya koymak isteyebiliriz.11 Şubat Pazar günü ise Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor, ilişkilerde romantizm artıyor.
Merhaba Sevgili Okurlar! 31 Ocak Çarşamba günü Kova burcunda Tam Ay tutulması meydana geliyor. Kendi gücümüzün farkına varabilir, yeteneklerimizi göstermek isteyebiliriz. Aşk hayatımızda ise önemli dönüm noktaları ve bazı kadersel olaylar yaşayabiliriz.
İyi Haftalar Sevgili Okurlar! Güneş Kova burcuna geçiş yaptı, özgürlük duygumuz aratabilir ve sıra dışı fikirlerimiz olabilir. 26 Ocak Cuma günü Mars Yay burcuna geçiş yapıyor, enerjimizi kendimizi geliştirmeye, ufkumuzu açmaya harcayabilir ve yeni deneyimlere açık olabiliriz.
Merhaba İyi Haftalar Sevgili Okurlar! 17 Ocak Çarşamba günü Oğlak burcunda bir Yeniay meydana geliyor, başarılı olmak, güç ve prestij kazanmak isteyebiliriz. 18 Ocak Perşembe günü ise Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor, özel hayatımızda kendimizi olduğumuz gibi ifade etmek ve özgürce hareket etmek isteyebiliriz. 17 Ocak Çarşamba, Oğlak burcunun 26…
İyi Haftalar Sevgili Okurlar! 9 Ocak Salı günü Güneş ve Venüs kavuşuyor, sosyal hayatımız hareketleniyor!  11 Ocak Perşembe günü ise iletişim gezegeni Merkür Oğlak burcuna geçiş yapıyor, idealist fikirlerimizi gerçekleştirmek için somut adımlar atabileceğimiz bir süreç bizi bekliyor.
İyi Seneler Sevgili Okurlar! Birlikte koca bir yılı daha geride bıraktık. Yılın son günlerine geldiğimizde zamanın nasıl hızlı akıp gittiğinin farkında daha net varıyoruz sanırım.
Merhaba Sevgili Okular! Yeni bir yıla girmemize günler kala önümüzdeki süreçte sizleri nelerin beklediğini anlatan yazımı keyifle okumanızı diliyorum.
İyi Haftalar Sevgili Okurlar! 18 Aralık Pazartesi günü Yay burcunda bir Yeniay meydana geliyor, hayatımızla ilgili yeni deneyimler açık olurken, geçmişten gelen sorunları da çözümlemek isteyebiliriz.
Sayfa 1 / 5

Kategorilerden Seçmeler