Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolojiyle tanıştınız mı? Bilinçsizce bilinçaltındaki düşüncelerinize inanmayı bırakmak, gerçekleri görerek karmanızın yaşamınıza hükmetmesine mani olmak, emniyetli yatırım becerileri geliştirmek için Finansal Astroloji spritüel bir adımdır.

 

Aylin Çetiner şimdi sizlere yılların deneyimi ile finans ve astroloji bilgisini harmanlayarak hazırladıği Finansal Astroloji Eğitimi fırsati sunuyor.

 

 

Aylin Çetiner kimdir?

Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Sermaye Piyasasında Faliyette Bulunanlar İçin Lisanslama ve Sicil Tutmaya İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”i uyarınca Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 2 Lisansını almaya hak kazanmiş. 26 yıllık Dealer, Broker, Trader vİleri Düzey Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Eğitimini tamamlamış Karma Astroloğudur.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Geçtiğimiz haftaya enflasyon datası ile başlamıştık, öngörülerim içinde önceki Ay’a oranla düşük geldi.
Geçtiğimiz hafta, Şanslı bir hafta diye başlık atmış... TL’nin yabancı paralar karşısında sağlam durması Dolar/TL için 5.08’e doğru aşağı yönlü fiyatlama, Borsa Endeksi için yukarı yönlü piyasa öngörüsü yapmıştım.
Para Piyasalarında yapılan fiyatlamaların altında gelecekteki beklenti yatar. Piyasalar beklentiyi satın alır gerçekleşeni satarlar.Ticarette ve piyasalarda para kazanmanın en önemli kuralı:
Paranın gezegeni Venüs nihayet piyasaları rahat bırakıyor, hemen rehavete kapılmayalım gölge etkisi biraz daha sürer buna rağmen paranın akışı rahatlayacaktır...
Müjde!! Paranın ve aşkın gezegeni Venüs Retro haraketine son vererek Perşembe ve Cuma günü duracak.  “Venüs S” dediğimiz pozisyonda olacak.
Haftanın önemli astrolojik olayları; 7 Kasım Çarşamba günü Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Yeni Ay,
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun. Geçtiğimiz hafta için ön görülerimden biri; hiç aklımıza gelmeyen açıklamalar yapılabilir, bilmediğimiz bir şeyler ortaya çıkabilir. Konu her ne ise direkt olarak Para Piyasalarını etkileyecektir... olmuştu. Ve hiç aklımıza gelmeyecek açıklama Bahçeli’den geldi... 
18 Ekim - 5 Kasım tarihleri arası bu oluşumun en sert ve sıkıntılı fazının yaşandığı dönem. Venüs yer altında... kapalı kapılar arkasında yaşananlar ön planda olacak.
Geçtiğimiz hafta bu köşede, 9 Ekim Salı günü Terazi Burcu’nda yaşayacağımız Yeni Ay’ın, sorunlar yaşadığımız ülkeler ile diplomatik yollar kullanılarak çözüme gidilmesi imkanı vereceğini,
Haftalardır her yazımda bahsettiğim, uyarı yaptığım Venüs’ün Retro Akrep hareketi başladı. Salı günü sabahın erken saatlerinde Retro Venüs’ün hakim olduğu bir Yeni Ay yaşayacağız.
Sayfa 1 / 2

Kategorilerden Seçmeler