Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolojiyle tanıştınız mı? Bilinçsizce bilinçaltındaki düşüncelerinize inanmayı bırakmak, gerçekleri görerek karmanızın yaşamınıza hükmetmesine mani olmak, emniyetli yatırım becerileri geliştirmek için Finansal Astroloji spritüel bir adımdır.

 

Aylin Çetiner şimdi sizlere yılların deneyimi ile finans ve astroloji bilgisini harmanlayarak hazırladıği Finansal Astroloji Eğitimi fırsati sunuyor.

 

 Aylin Çetiner kimdir?

Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Sermaye Piyasasında Faliyette Bulunanlar İçin Lisanslama ve Sicil Tutmaya İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”i uyarınca Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 2 Lisansını almaya hak kazanmiş. 26 yıllık Dealer, Broker, Trader vİleri Düzey Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Eğitimini tamamlamış Karma Astroloğudur.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Geçtiğimiz hafta, açıklanacak olan Reform Paketi’nin, Yeni Ekonomik Programa nazaran daha ayağı yere basan daha akıllıca kurgulanmış olacağını fakat ortaklığımız olan ülkelerle ilişkilerimizin düzelmesine, dolayısıyla da ihtiyacımız olan para girişine yardımcı olmayacağını yazmıştım nitekim de öyle oldu.
Geçtiğimiz hafta, Venüs Balık Burcunda seyrederken portföy değerlerimizi yükselteceğini yazmış, çarşamba günü YouTube videomuzda da izlediniz.
Geçtiğimiz hafta da Dolar/TL verdiğimiz bantta ve yönde hareketine devam etti.
Hafta boyunca Gerçek Dünyadaki Hayal Aleminde olacağız.
18 Mart Çanakkale Zafer Bayramı hepimize Kutlu Olsun.
Borsa İstanbul tarafında endeks çift tepe yaptı. Geçtiğimiz hafta gökyüzü görünümüne göre endeksin 100600 seviyelerine doğru ilerlediğini görebiliriz diye okumuştunuz;
Geçen hafta Finansal Astroloji ile Piyasalarda eğilim değişikliği olacağını yazmıştım. Youtube kanalımı takip edenler de bu konuyu detaylı olarak Teknik Analiz ile birlikte dinlediler.Dolar/TL eğiliminin değiştiğini 5.30 un üzerine yerleştiğini gördüler.
Sizlere uzun zamandır bu köşeden Gökyüzünün para piyasalarına etkisini anlatıyor ve esas olan kişinin kendi doğum haritasıdır diye yazıyorum.
Bir Finansal Astrolog olarak benim için Şubat Ay’ının en önemli gökyüzü olayı Venüs’ün Oğlak Burcu’nda seyretmesidir. Oğlak Venüs’ün bizden istediği paramızı yönetirken bugüne kadar edinmiş olduğumuz tüm tecrübelerimizi göz önüne alarak pozisyonlarımızı ayarlamamızdır.  Bir de Boğa Burcu’na geçmiş Mars’ımız var para konusunda sorun çıkarmak için hazır bekliyor. Bu Mars ile…
Geçen hafta burada,Endeks geçen ay yaptığı hızlı yükselişin bir dinlenmesini yapacaktır.
Sayfa 1 / 4

Kategorilerden Seçmeler