Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu hafta yazıma üzücü bir haber ile başlıyorum.Ekonomiyi takip edenlerin yakından tanıdığı, ekonomiyi, kendi deyimi ile 'Ayşe teyze' ve 'Ali Rıza amca' örnekleriyle anlaşılabilir şekiyle anlatıp, herkese okutabilen ekonomist, gazeteci, köşe yazarı Güngör Uras hayatını kaybetti.
1989 senesinde Üniversitede okurken derslerden kaçarak koşa koşa babamla Borsa’ya giderdim. Nihayetinde 1991 senesinde piyasalara bir profesyonel olarak adım attım.
Karşılaştığım beni tanıyan herkes, Dolar kaç TL olacak? Battık mı, bittik mi, ne yapacağız? diye soruyor, evet, bu soruyu sormakta haklılar TL’nin değer kaybı ile hepimiz Dolar bazında fakirleştik fakat hemen cevap vereyim ülke olarak bilinen anlamda krizde değiliz, sonra olacak mıyız? Haritamızda Merkür’ün durumuna bağlı.
Kova burcundaki Kanlı Ay tutulması, toplumun dikkatini üzerine çekti, Kova burcu özünde toplumla ilgilidir. Tutulmayı izleyenler Ay’ın çok yakınında kırmızı gözlemledikleri gezegeni merak ettiler, Mars!

Kategorilerden Seçmeler