Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolojiyle tanıştınız mı? Bilinçsizce bilinçaltındaki düşüncelerinize inanmayı bırakmak, gerçekleri görerek karmanızın yaşamınıza hükmetmesine mani olmak, emniyetli yatırım becerileri geliştirmek için Finansal Astroloji spritüel bir adımdır.

 

Aylin Çetiner şimdi sizlere yılların deneyimi ile finans ve astroloji bilgisini harmanlayarak hazırladıği Finansal Astroloji Eğitimi fırsati sunuyor.

 

 Aylin Çetiner kimdir?

Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Sermaye Piyasasında Faliyette Bulunanlar İçin Lisanslama ve Sicil Tutmaya İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”i uyarınca Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 2 Lisansını almaya hak kazanmiş. 26 yıllık Dealer, Broker, Trader vİleri Düzey Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Eğitimini tamamlamış Karma Astroloğudur.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Haftaya heyecan var!24 kasım Pazar’a geliyor.Merkür’ün ileri hareketine dönmesine saatler kaldı, stationary pozisyonunun sonlarında önümüze getirdiği problemler ile son vuruşlarını yapıyor. Beklediğimiz para girişinin işaretçisi, Venüs, Jupiter kavuşuma gidiyor.
Geçen hafta, Venüs Akrep burcuna geçtiğinden dolayı hem canlı yayında hem de yazımızda başlık olarak “Kurtlarla Dans” dedim ve arkasından ekledim: Para piyasalarında tecrübesizseniz kenara çekilin, izleyici olun paranız cebinizde kalsın. Yok ben işi biliyorum diyorsanız buyrungelin sahnede yerinizi alın.
Para piyasalarında tecrübesizseniz kenara çekilin, izleyici olun paranız cebinizde kalsın. Yok ben işi biliyorum diyorsanız buyrun gelin sahnede yerinizi alın.
Kambur Ay’da çok fazla bilgi gelir, hangisi doğru? Hangisinin dayanağı var?Dikkat bu faz bitiiğinde manipulatif dönem başlar.Piyasada bu hafta doğru bilginin yanında çok fazla yalniş bilgi de dolaşır, her söze inanmayın
Belki çocukluğumuzda biz henüz paranın farkına bile varmadan yerleşti, belki atalarımızdan geliyor, DNAmızda kayıtlı.O yadabu şekilde bizlerde yerleşmiş olan ilişki şeklimizi biz de çocuklarımıza aktarmaya devam ediyoruz.
Parti bitti, paralar yendi artık herkes masa başına oyunda kalmak için para lazım.
Bu hafta gökyüzünde göktaşı yağmuru var, şehrin ışıklarından uzak bir yerde iseniz seyretmesi çok keyifli olacaktır.
Bayram tatil falan demeyin piyasalar beklemez, para uyumaz. Traderlar sahneye…
İçinde bulunduğumuz Temmuz ayı içinde iki önemli tutulma yaşadık. 
Saturn’ün yönetiminde Plüton etkili bir Ay Tutulmasıyla haftaya başlamak;
Sayfa 1 / 6

Kategorilerden Seçmeler