Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolojiyle tanıştınız mı? Bilinçsizce bilinçaltındaki düşüncelerinize inanmayı bırakmak, gerçekleri görerek karmanızın yaşamınıza hükmetmesine mani olmak, emniyetli yatırım becerileri geliştirmek için Finansal Astroloji spritüel bir adımdır.

 

Aylin Çetiner şimdi sizlere yılların deneyimi ile finans ve astroloji bilgisini harmanlayarak hazırladıği Finansal Astroloji Eğitimi fırsati sunuyor.

 

 

Aylin Çetiner kimdir?

Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Sermaye Piyasasında Faliyette Bulunanlar İçin Lisanslama ve Sicil Tutmaya İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”i uyarınca Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 2 Lisansını almaya hak kazanmiş. 26 yıllık Dealer, Broker, Trader vİleri Düzey Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Eğitimini tamamlamış Karma Astroloğudur.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bir Finansal Astrolog olarak benim için Şubat Ay’ının en önemli gökyüzü olayı Venüs’ün Oğlak Burcu’nda seyretmesidir. Oğlak Venüs’ün bizden istediği paramızı yönetirken bugüne kadar edinmiş olduğumuz tüm tecrübelerimizi göz önüne alarak pozisyonlarımızı ayarlamamızdır.  Bir de Boğa Burcu’na geçmiş Mars’ımız var para konusunda sorun çıkarmak için hazır bekliyor. Bu Mars ile…
Geçen hafta burada,Endeks geçen ay yaptığı hızlı yükselişin bir dinlenmesini yapacaktır.
Haftaya Oğlak Burcu’na geçen Venüs’ün verimsizliği ve Satürn Mars karşıtlığının olumsuz etkilerini hissederek başlayacağız.
Bir önceki 0 derece Aslan Burcu Ay tutulmasını 21 ocak 2000 tarihinde yaşamıştık.
Beklenen Ay tutulması 21 Ocak Pazartesi sabah erken saatlerde 0 derece Aslan Burcunda gerçekleşecek. 
21 Ocak 2019 tarihinde Aslan burcunda bir ay tutulması gerçekleşecek.
Astroloji hayatin kendisidir. Bugün sabah saatlerinde bir Güneş tutulması yaşadık. Bu yazıyı okuduğunuza göre tutulmaların ekonomimiz üzerinde etkisi olduğunu fark etmiş şanslı kişilerdensiniz demektir.
2018 yılının son yazısını yazarken 2019 yılından dileğim, daha keyifli konularla gündemimizde olması.
Geçen hafta, 21 Aralık günü Merkür ve Jupiter’in Yay Burcu’nda kavuşacağını okumuştunuz. Yay Burcu dinsel temaları içerir ve bu kavuşum
Geçen haftaki yazım da piyasaların sakinleşeceğini, yönsüz hareket edebileceğini belirtmiş ve PPK’nın faizleri arttıramayacağını gökyüzü oluşumlarına göre yorumlamıştım.
Sayfa 1 / 3

Kategorilerden Seçmeler