Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Finansal Astrolojiyle tanıştınız mı? Bilinçsizce bilinçaltındaki düşüncelerinize inanmayı bırakmak, gerçekleri görerek karmanızın yaşamınıza hükmetmesine mani olmak, emniyetli yatırım becerileri geliştirmek için Finansal Astroloji spritüel bir adımdır.

 

Aylin Çetiner şimdi sizlere yılların deneyimi ile finans ve astroloji bilgisini harmanlayarak hazırladıği Finansal Astroloji Eğitimi fırsati sunuyor.

 

 

Aylin Çetiner kimdir?

Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Sermaye Piyasasında Faliyette Bulunanlar İçin Lisanslama ve Sicil Tutmaya İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”i uyarınca Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 2 Lisansını almaya hak kazanmiş. 26 yıllık Dealer, Broker, Trader vİleri Düzey Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Eğitimini tamamlamış Karma Astroloğudur.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
18 Ekim - 5 Kasım tarihleri arası bu oluşumun en sert ve sıkıntılı fazının yaşandığı dönem. Venüs yer altında... kapalı kapılar arkasında yaşananlar ön planda olacak.
Geçtiğimiz hafta bu köşede, 9 Ekim Salı günü Terazi Burcu’nda yaşayacağımız Yeni Ay’ın, sorunlar yaşadığımız ülkeler ile diplomatik yollar kullanılarak çözüme gidilmesi imkanı vereceğini,
Haftalardır her yazımda bahsettiğim, uyarı yaptığım Venüs’ün Retro Akrep hareketi başladı. Salı günü sabahın erken saatlerinde Retro Venüs’ün hakim olduğu bir Yeni Ay yaşayacağız.
Dikkat, Aldanmalar... Haftalardır her yazımda dikkatinizi çektiğim Venüs Retro hareketine bu haftasonundan itibaren başlayacak. Bugünlerde gölgesini yaşıyoruz, etkilerini hissetmeye de başladık.
Geçen hafta burada Orta Vadeli Program ile ilgili Finansal Astroloji öngörüm, İhtiyacımız olan yapısal değişikliklerin kısa vadede bu gezegen etkileri altında muhtemelen gelmeyeceği idi.
Geçen haftaki yazımda ön gördüğüm faiz arttırımı piyasanın beklentisinin üzerinde 625 baz puan olarak gerçekleşti. Beklenenin üzerindeki faiz artışı dövizde geri çekilmeye sebep oldu.
Geçtiğimiz iki haftadır yazılarımda Jupiter’in pozisyonu sebebiyle faizlerin yükseleceği öngörüsünü yapıyordum. Geçtiğimiz hafta bir nevi faiz arttırımı yerine geçen stopaj oranında yapılan değişikliği okudunuz,
Geçen pazar yayınlanan yazımızda, büyüten gezegenimiz Jupiter’in bu kez faizleri yükseltici etkisini bekleyebileceğimizi okumuştunuz.
Nerede kalmıştık? Bayram tatili hepimize iyi geldi, Güneş Tutulması ve Retro gezegenlerin olumsuz yerleşimlerinin etkisiyle yaşanan olağan dışı hareketliliğe piyasalar kapalıyken anlam aradık, biraz da kafalarımızı dinginleştirdik.
Bu hafta yazıma üzücü bir haber ile başlıyorum.Ekonomiyi takip edenlerin yakından tanıdığı, ekonomiyi, kendi deyimi ile 'Ayşe teyze' ve 'Ali Rıza amca' örnekleriyle anlaşılabilir şekiyle anlatıp, herkese okutabilen ekonomist, gazeteci, köşe yazarı Güngör Uras hayatını kaybetti.
Sayfa 1 / 2

Kategorilerden Seçmeler