Profesyonel Koç / Aydın Serdar Kuru

Profesyonel Koç / Aydın Serdar Kuru

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sevgili dostum,   Şu anda hayatında yaşadığın sorunların kaynağı kötü niyetli biri veya birileri tarafından psikolojik baskı altına alınıp, kullanılman olabilir.
Sevgili dostlar,   Bugün size belki de sık sık duyduğunuz beyin yıkama ve düşünce kontrol yöntemleri nelerdir.
Sevgili dostlar, Hepimizin gün içinde türlü türlü işleri ve uğraşları vardır. Kimimiz okullarda dirsek çürütür, kimimiz işlerinde ter akıtır.Kimimiz evinde yorucu ev işlerinde,kimimiz bir şantiyede tozun toprağın içinde debelenir.
Sevgili dostum,Hayatında bir karar verdikten sonra o karar doğrultusunda harekete geçersin.O kararı uygulamak için harcadığın enerji ve çaba, senin o karar hakkındaki algılarını da değiştirir.
Sevgili dostum, Şöyle bir kafanı kaldırıp etrafına bakarsan tüm çevrenin ekranlarla dolu olduğunu göreceksin. Akıllı telefonun, salondaki televizyon, masandaki bilgisayar, sokaktaki reklam,uçak veya otobüsteki koltuğun her yerin ekran dolu.
Sevgili dostlar, Algı yönetimi konusu ilgi alanım olduğu için reklamlar benim için ayrı bir öneme sahip. Çünkü her reklam ayrı bir Algı Yönetimi tekniğinin kullanım alanıdır. (Tabii bilen ve becerebilene)
Sevgili dostlar,Tüm canlılar ama özellikle insanlarda baskınlık hiyerarşileri önemli rol oynar.
Sevgili dostlar, Saldırganlık hepimizin doğasının bir parçasıdır. Kimse bende saldırganlık dürtüsü yok diyemez.
Sevgili dostlar, Bir önceki yazımda Makyavel ve Güç ilişkilerinden bahsetmiştim. Bugünkü yazımda da bir başka kadim bilgeden bahsedeceğim.
Sevgili dostlar, Malum gene seçimler geliyor. Şurada kaldı bir ay kadar süre ve ortalık toz duman. Her seçim ve referandum döneminde olduğu gibi bu seçimleri de dikkatle takip ediyorum.
Sayfa 1 / 3

Kategorilerden Seçmeler