2015 yılından bugüne kadar Avrupa kupalarında boy gösteremeyen Galatasaray görkemli bir açılışa ev sahipliği yaptı. UEFA şampiyonlar ligi gibi üst düzey bir ligde çok iyi bir başlangıç yaparak üç puanın sahibi oldu.


Galatasaray bu sayede hem galibiyet primi hem de ülke puanı artışı ile eski günlerinde ki Avrupa Fatihi unvanını hatırlatmış oldu.

Günümünüz futbolunun hızlı oynanması gereken bir oyun olduğunu tekrar bize gösterdi. Maça çok iyi başlayan ve iyi konsantre olan taraf Galatasaray 'dı. Seyirci desteği ile de golü erkenden buldu. Zaman zaman tempoyu arttıran ve düşüren taraf Galatasaray oldu. Türk Telekom arenada kolay kolay yenilmeyeceğini tüm dünyaya duyurdu.

Galatasaray takımında tüm oyuncular harika bir performans gösterdi. Maçın yıldızı ise hızı ile attığı muhteşem golü ile Garyy 'di. Taraftarın gönlünü bir kez daha fetih ederek GR7 lakabını kazandı.

Şampiyonlar ligi kupası hedefi olan Fatih TERİM ve bunu başaracak güçte olan Avrupa Fatihi lakaplı bir camia. Futbolda hedefinin olması bırakın futbolu her işte hedefinin belirgin olması sizi başarıya götürür.

Kısa bir aradan sonra Avrupa kupalarında başarı sağlayan ve hedefinin şampiyonlar ligi kupası olan Galatasaray camiasını tebrik ediyorum.

Hem güzel oyundan hem de alınan galibiyet camiaya maddi manevi çok büyük katkı sağladı. Tabii bir maç kazanıldı bu iş tamam havası da oyuncularda olmamalı.

Bir teknik adamın en büyük özeliği en büyük farkı iste tam da bu noktada devreye girer. Konsantrasyon ve motivasyon.

Bu işi ülkemizde ise en iyi yapan hoca Fatih TERİM' dir.

Ülkemize tattırdığınız bu güzel zafer için teşekkür ediyorum.

Nice zaferler ve başarıları keyifle bu köşeden yazmak ve anlatmak ümidiyle.


Benzer Yazılar

 • Borsa açılışı beklendiği gibi gerçekleşti!

  Borsa açılışı beklendiği gibi gerçekleşti!

  İdlib konusundaki gelişmeler ve açıklamalar fiyatlamalar üzerinde etkisini sürdürürken, yurt içinde sanayi üretim verisi bekleniyor.
 • Haftanın kapanışı - Borsa tahmini!

  Haftanın kapanışı - Borsa tahmini!

  Piyasaların dikkatle virüs gelişmelerini izlerken, ilan edilen "küresel acil durum" ile birlikte yapılan olumlu açıklamalar ve çözüm bulunması piyasaları rahatlattı.
 • Bir Güneş hikâyesi!

  Bir Güneş hikâyesi!

  Akçaabat Sebatspor’ da başlayan Trabzonspor’da başarılarla dolu on beş yıldan sonra hikayesi Beşiktaş’ ta üst üste iki yıl şampiyonluk ve Milli Takım’da dünya üçüncülüğü ile taçlanmış olan
 • Kaybolan Türk Futbolu!

  Kaybolan Türk Futbolu!

  Şampiyonlar ligi ile başlayan Uefa Avrupa ligiyle devam eden ve sadece futbol oyunu olarak Trabzonspor'u ayrı tutacağımız, Süper Ligde mücadele eden takımlarımızın Avrupa arenasında oynadıkları maçlarda puan kaybettiklerini ve futbol…
 • Transferin Şampiyonu Süper Lig

  Transferin Şampiyonu Süper Lig

  Merhaba Futbolseverler,2019-2020 Cemil USTA sezonunda tüm takımlar son ana kadar transferleri gerçekleştirmek için yarıştılar.

Yorum Ekle

Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN