Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Astroloji: Kazalara, gerilime, çatışmalara açık durumdayız!

14 Mayıs temkinli, sakin olmamız gereken bir gün, kazalara , gerilime, çatışmalara açık durumdayız, özellikle trafikte araba kullanırken,

iş makineleri ile çalışanlar, kesici aletlerle iş yapanlar özellikle dikkatli olmalı, rutinin öfke kontrolü zorluğu yaşayanlar için bugün tetikleyici etkiler fazlaca.


15 Mayıs Uranüs’ün Boğa burcuna girişi ve aynı tarihte Boğa’daki yeniay haftanın enerjisini belirleyen iki ana konu.

Boğa yeniayı Süreyya menzilinde olacak, olumlu etkiler içeren bir menzildir. Evlilikler, birliktelikler desteklenir, bu menzilde evlenenlerin mutlu bir evliliği olacağı söylenir, genel anlamda barışçıl etkiler olur. Esması 258 ve katlarınca okunursa faydaları artar.

Toplumsal olanla değil daha çok kendi hayatlarımızın üzerinde kafa yoracağı etkilere sahip bir yeniay bu.
Bodoslama hareket etmekten ani ve öfkeli çıkışlardan, kör cesaretle alınan kararlardan kendimizi alıkoymak durumundayız.

An haritasında turizm, dış yatırım, uzak ülkelere seyahat , yüksek öğrenim, daha üst bilgiye açılım gibi maddeler gündemde olacak. İlişkiler, ilişkilerdeki iletişimin şekli, kadınlar ile gündem aynı zamanda sanat yani daha bireysel konularla haşır neşir olacağız.

İlişkilerde evlilik kararları alınabilir ya da süregiden evliliklerde danışmanlıklar sayesinde rehberlik alınabilir ve işe de yarar.

Aile şirketleri ile ilgili gelişmeler, yeni kararlar olabilir.

Bırakmak isteyip de zorlandığınız kalıplaşmış davranış modelleri , alışkanlıklardan kurtulmak için de niyet edilebilir.

Mükemmeliyetçi yaklaşımda olanları tetikleyebilecek yargı ve eleştiriye varacak tutumları gösterebilecekleri bir iklim, zarar verici etkileri olabilir.

Türkiye haritasında Millet Meclisi’n de olabilecek değişiklere, uluslararası alanda gelişmelere, borsa, hazine, kamu borçları ile ilgili gündem veriyor. Elektrik kazalarına dikkat etmek gerekiyor.

Dış saldırılara açık bir konum vermekte ya da tehdit, sınırlarda hassasiyet zorlayabilir, kadınları destekleyen bir yeniay, şiddete maruz kalmış kadınlar sivil toplum örgütlerinden destek alabilir.

7 yıl sürecek olan Uranüs Boğa sürecinde , somut olarak tutunduğumuz ne varsa, güvenlik alanlarımız ne ise hepsi ani etkilerle değişecek. Uranüs ‘ün etki ettiği alanların karşısında durabilmek, değişime direnç gösterebilmek pek mümkün değil. Yapıyı değiştirecek eni etkilerdir, devrim gezegenidir Uranüs, mevzu devrimin yapıcı mı yıkıcı mı olacağı ise kişisel haritaların genel atmosferiyle ilintili.

Genel anlamda para piyasaları, bankalar, alış veriş şekilleri, taşınmaz mallara bakış açımız hepsi değişecek. İlişkiler sarsılacak, ani boşanmalar, seks skandalları, çabuk parlayan çabuk biten ilişkiler, aynı şekilde ani büyüyüp parlayan ve sönen isim yapan hayatlar…

Depremler hiç beklenmedik coğrafi bölgelerde gerçekleşecektir, bundan önceki Uranüs döneminde de aynı etkiler söz konusuydu.

Tahmin edemeyeceğimiz yeniliklere, teknolojik gelişmelere de tanıklık yapacağımız 7 yıllık bir süreçte hepimiz bir şekilde etkileneceğiz, tarım ile ilgili farklı , alternatif çözümler olabileceği gibi sanat alanında da daha önce karşılaşmadığımız biçimler ortaya çıkabilir.

Türkiye haritasında ülkenin liderleri ile ani değişiklerden söz etmek mümkün. Halkın hassasiyetleri konusunda ani , toplu çıkışlar gündem de olacaktır.

Bundan önceki Uranüs sürecinde tek adam sistemleri var, şimdi ise gündemimizde başkanlık sisteminin başındayız, bu sürecin tamamıyla vücut bulduğunu görebiliriz.
Kadınların bu süreç içinde uyanışına tanıklık edebiliriz. Dişil enerji çok garklı yöntemlerle kendini ortaya koyma yollarını deneyebilir. Tarım alanında yenilikler gelebilir. İletişim araçları, gazeteciler , yayıncılıkta ilk derecelerinde etki altında olacaktır.

Başka bir noktada eşcinseller kendi seslerini daha çok duyurmak, hak arayışında bulunmak isteyebilir.
Belki de en önemli nokta ve final sözü olsun , farklı olana ne kadar evet dersek , ötekileştirmeden uzak durursak, sıra dışılığa ve özgünlüğe kendimize açık olabilirsek bu dönem en verimli bir şekilde kullanmış oluruz.

16 Mayıs’ta Mars Kova ‘ya geçecek; özgürlük için savaşmak, çatışmak ana yönelimidir. Bireysel girişimlerden çok toplu halde bir liderin önderliğinde çatışmacı bir enerjiyle hareket prensibini tanımlar temel olarak, bunu yaparken teknolojiden faydalandığı gibi alternatif çözüm yollarına, sıra dışı araçlara da açıktır.

Kışkırtıcı özelliği olan bir yerleşim olması önümüzdeki seçim sürecinde ve sonrasında geri harekette iken Mars Kova sürecini yaşıyor olacağımızdan kitlesel ve zaman zaman yıkıcı hareketler gündemde olur.

Bugün kazalara açık bir gün, ne kadar sakin ve önlem alarak hareket ederseniz faydanıza, aynı zamanda öfke, nefret , kin duygularının da artabileceğine işaret ediyor gökyüzü.

18 Mayıs’ta özellikle yakın geçmişte yarım kalmış projelerin somutlaştırılması için yeniden adım atılabilir ve tezahürü gerçekleşebilir, gazetecilerle ilgili gündem olabilir. Ticarette durgunluk görülebilir, ağır hareket eden bir enerji söz konusu ,bunu temkinli adımlar atmak için kullanabilirsiniz.

Bugün iletişim konusunda hassas olmanız gereken bir gün, özellikle iletişim sektöründe çalışanlar sürekli kontrol ederek işlerini yaparlarsa hatalar büyümeden önlenebilir.

İlişkilerde, iyi şansın çağrılmasında, bolluk bereket enerjisinin yükselmesinde ödülü olan bir gün , hak edilmişlikle gelir; yine de niyet , dua ve ritüellerle değerlendirilebilir, diğerlerine yardım etmek ,sadaka vermek iyi gelebilir.

19 Mayıs ‘ta harcamalara dikkat. Özel ilişkilerde gerilime açık olduğu kadar cinsel istekte artış olur. Aynı zamanda ani aşklar, ani birliktelikler gayet elektrikli ve hormon düzeyi yüksek karşılaşmalar olur ama kalıcılığı pek mümkün değil, Süregiden ilişkilerde kaçamaklara uygun zemin olabilir.

20 Mayıs’ta beden gücünde artış var , özellikle kas gücü isteyen işlerde başarılı olmak için ya da daha önce iradenizi ortaya koyamadığınız durumlarda çözüm için kullanılabilecek bir enerji, aynı zamanda diğerlerini şifalandırabilirsiniz ama bu şifa sert bir şekilde kendini gösterebilir.

Zihin faaliyetlerinde keskinlik var, aynı zamanda şirketler aracılığı ile gelen kazançta artış olduğu gibi arkadaş grupları ile sorun yaşanabilir.

Ay boşlukta iken yeni işlere kalkışmamak, kendi içinde rutinde kalmak önerilir, ortaya kaotik bir enerji salınır ve ne yapılsa sonuç alınamaz, Ay boşluktan çıkınca önemli işlere başlanır. Özellikle geceye denk gelen boşluk zamanlarında rüyalarda şifalanma, rehberlik talep edilebilir, elbette yatkın olanlar için…

15 Mayıs’ta 23.29 ile 23.43 arasında
17 Mayıs 21.17 ile 00.47 arasında
20 Mayıs 0.14 ile 2.10 arasında
Ay boşlukta olacak.

 

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\koç.jpgKoç Burcu: Pazartesi günü özellikle baş ağrısı, migren şikayetleri olabilir, baş bölgesi yaralanmalarına açık bir gün , trafikte dikkatli olmak da fayda var, tartışmalardan uzak durmak, gerilimli ortamlarda yer almamak faydanıza.

Salı günü para trafiğinde olumlu gelişmeler olabilir ya da bu yeniay enerjisini yeni para politikalarını dengelemede kullanabilir, gelir gider dengesini oturtmakta , farklı bakış açılar ile yeniden değerlendirme altına alabilirsiniz, Aynı zamanda öz değer algısı ile yeniliklere, farklı düşünüş tarzlarına açık olacağınız zamanlar başlıyor.

Genel olarak Uranüs Boğa sürecinde sıra dışı yollardan para kazanma, ani para giriş ve çıkışları, farklı iş kolları fırsatları karşınıza çıkabilir , bunların geçici olduğunu gelen paranın sabitlenmesi değerlendirilmesi üzerinde durmanız önemli.

Çarşamba günü itibariyle arkadaş gruplarında daha dinamik olacağınız zaman dilimi başlıyor, liderlik vasfınızla ön plana çıkabilirsiniz, eğer gruplarla organizasyon işleri ile uğraşıyorsanız gücünüzü ayarlamak kaydıyla yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Bugün toplu taşımada, trafikte önlem almak, dikkatli olmakta fayda var.

Cuma günü para pul işlerinde kazanç tablosunu yapılandırma da uygun bir gün, daha somut niyetler içine girilebilir, iletişim diline dikkat çekişmelerden uzak durmak faydalı.

Cumartesi günü, gelgeç ilişkilere açık bir gün , bugün tanışacağınız kişilerle uzun vadeye yayılan ilişkiler pek mümkün değil. İletişim sektöründe çalışanlar için sürprizli bir gün.

Pazar günü, kendi içsel travmalarınızı iyileştirmek için kendiniz güçlü hissedip harekete geçebileceğiniz bir gün , arkadaşlarınızdan bu konuda rehberlik alabilirsiniz bu hayatın içinde kendini gösterebilir ilk etapta size sert gelen bir etki olsa da net çözümler sağlayabilir.


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\boga-burcu-erkegi-2.jpgBoğa Burcu: Pazartesi içsel gerginlik, bastırılmış öfkenin dışa yansımasını sağlıklı bir şekilde yapabilmek için itina göstermeniz faydanıza, ani vereceğiniz dürtüsel yaklaşımlardan ilk önce siz sonra diğerleri zarar görebilir.
Burcunuzda yeniay gerçekleşiyor, hilal vaktinde yani yaklaşık 4gün sonra harekete geçmek üzere yeni şeylere niyetlenmek, yeni işlere girişmek için niyetlenmek için olumlu bir dönem.

Uranüs’ten direkt etki alacaklar içinde Güneş burcu , yükseleni, Ay burcu Boğa olanlar; hayatlarınızda radikal değişiklikler olacaktır, haritanızda , yükselenin yeri 1. Evdir, Güneş ve Ay hangi evdeyse , net etkiler yaşayacaksınız.

Olumlu ya da olumsuz olması , haritanın genel dinamikleri, iradeniz ve bilinç seviyenizle kendini belli edecektir. Genel yorumlarda yükselen baz alınarak yazıldığından , genel olarak dış görünümünüz, hayatta kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, hayata olan bakış açınızda değişiklikler olacaktır. BU dönem hayatınızda ne üzerine yoğunlaştıysanız onunla ilgili bir gelişme olabileceği gibi hiç beklemediğiniz bir noktada olabilir.

Çarşamba günü, kariyerinizde daha lider özellikleri gösterebileceğiniz bir dönem, iradenizi güçlü bir şekilde ortaya koyarken grup vicdanını gütmeniz gerektiğini anımsamanız gerekir. İletişim çeklinize dikkat edip, öfke gibi temel dürtüsel eylemlerden kaçınmak faydanıza…

Cuma günü, atacağınız adımlar konusunda fazlasıyla düşünüp zor kararlar alabileceğiniz, kendi benliğinizin sınırlarını kalın çizgilerle çizmek isteyebileceğiniz bir gün, eğer çeşitli hak ihlalleri yaşıyorsanız , hayır demenin ilk adımlarını bugün atabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizle ilgili bir düşünceyi somutlaştırmak, hayata geçirmek için de uygun.

İletişim dilinize özelikle dikkat edin lütfen, çekişmeler sizi çağırabilir.

Cumartesi günü, fazlaca para harcama riskiniz var, para yönetimi Uranüs Boğa sürecinde daha bir önem kazandığından genelde dikkatli etmeniz gereken uzunca bir süreç.

Ani para girişler de olabilir.

Tanışacağınız yeni kişilerle hormonları yüksek, adrenali bol ilişkilere açık ama sonrası yok, farkında olunuz.

Pazar günü, içsel gerginlik yaşayabilir ve bunun görmezlikten gelmek için dürtüsel davranabilirsiniz, oysa ki kendi içinize dönüp bakabilirseniz kendiniz için faydalı bir iş yapmış olursunuz, gerekirse rehberlik alınız.


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\ikizler-burcu-erkegi-2.jpgİkizler Burcu: Pazartesi günü dahil olduğunuz küçük topluluklar, arkadaş grupları içinde gerginlikler olabilir, diğerlerinin kazancını ilgilendiren konularda çatışmalı durumlar yaşayabilirsiniz.
Salı günü itibariyle 3 -4 gün boyunca yeniay etkisiyle rüyalarınızda artış, bilinçaltı çözülmeleri ,çeşitli sembolik rehberliklerle karşılaşabilirsiniz.

Uranüs sürecinde bilinçaltından kaynaklı ani yükselişler, dalgalı, ruh hali değişiklikleri, nedeni belirsiz psikosomatik rahatsızlıklar görülebilir. Bilinçaltının çalışma prensipleriyle ilgili bilgi edinmek, bu konuda rehberlik almak kolaylaştırıcı olabilir.

Çarşamba itibariyle inançlar, kök düşünceler konusunda daha çatışmacı, daha özgürlükçü bir yaklaşım içine girebilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılı iş yapanlar için mücadele isteyen bir dönem başlangıcı.

Özellikle bugün kimse ile dini inançları ile ilgili konularda tartışmacı yaklaşımlardan uzak durmakta fayda var.
Cuma günü, gönüllü olduğunuz bir kuruluş varsa bugün vakit ayırabilir, eğer uygunsanız , yatkınlığınız var ise bağışta bulunabilirsiniz, hayat yolunda önünüzü açan bir hareket olur.

İçsel gerginlik hissedebilirsiniz, karmaşadan kaynaklı, geçmiş ve gelecek arasında sıkışmışlık gibi; geçici olduğunu bilmek rahatlatıcı.

Cumartesi günü, harcamalarınıza dikkat edin lütfen, kendinizde libidoda artış olabilir, sonrasında zarar verici ilişkilere açık hale gelebilirsiniz, cazibenizin artacağı bir gün. İlişkisi olanlar için anlık gerilimli yükselişler olabilir.

Pazar günü, arkadaş gruplarında birilerine iyi gelebilir, bir sorunun çözebilir ya da siz kendinizi sıkıntılı olduğunuz bir durumdan kaynaklı iyi edebilirsiniz.


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\yengeçh.jpgYengeç Burcu: Pazartesi günü hem özel ilişkinizde hem de gündelik hayatta öfke kontrollü gitmek faydanıza, dürtüsel davranmak ve kalp kırmak an meselesi.

Salı günü, yeniay etkisiyle yeni projelere başlamak , gelecekle ilgili daha aydınlık düşünceler içinde olmak , umudun artması gibi haller söz konusu. Arkadaş gruplarında yeni gündemler olabilir, gruplarla çalışan organizasyon işleri yapanlar için yeni adımlar atmak için niyetler, planlar belirebilir.

Uranüs ‘ün etkisi ile dahil olduğunuz arkadaşlarınız, uzak çevreniz değişebilir, yeni kalabalıklar içine girebilirsiniz, gelecekle ilgili yaptığınız planlar , niyetler değişkenlik gösterecektir bu süreç içinde.

Çarşamba günü, yaz boyunca ortaklıktan , mirastan eşten gelecek olan diğerlerinden gelecek olan gelirle ilgili sıkıntılar, engellenmeler yaşanabilir , bu konuda daha çok mücadele gerekebilir.

Cuma günü, ortaklı iş yapanlar, evliliklerinde yapıyı sağlamlaştırmak adına geriye dönük havada kalmış çözümü bulunamamış sorunlar üzerinde kafa yorabilirler. Bunu yaparken iletişim diline, söyleme dikkat etmekte fayda var, kafa karışıklığı , net olmayan tavırlar yorucu olabilir.

Cumartesi günü, seksüel güdülerde abartılı haller olabilir, bunu kontrol etmek de zorlanabilirsiniz. İçsel gerilimle gelen yanlış adımlar özellikle ilişkilerde kendini gösterebilir.

Pazar günü, haftaya hazırlık babında iş hayatı, kariyer ile ilgili çözülemeyen bir sorun net ve kesin bir çözüme ulaştırılabilir, bu kadersel bir olay, hal, kişi aracılığı ile , ilk etapta sert bir şekilde kendini gösterse de sonrasında size faydası dokunacaktır.


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\aslan-burcu-erkegi-2.jpgAslan Burcu: Pazartesi günü sağlığınız konusunda hassas olmanız gereken bir gün, günlük rutinde gerilimli anlar olabilir, iş arkadaşları ile denge sağlamakta zorlanabilirsiniz.
Salı günü, Yeniay etkisi ile iş hayatınızda yeni projelere, iş tekliflerine, beklediğiniz ya da düşüncesini kurduğunuz iş fırsatlarına daha yakınlaşıyorsanız, yaklaşık 4 gün sonra kendini belli eden bu fırsatlarla ilgili net adımlar atabilirsiniz.

Uranüs etkisi ile iş hayatınızda radika, beklenmedik , ani değişimler olabilir, olumlu ya da olumsuz olması koşullara ve sizin niyetinize göre belirecektir. Çok farklı iş kollarını da denemek isteyebilir, yönelebilirsiniz.

Yeniliklere açık olmak bu dönemde çok değerli.

Çarşamba günü, ilişkinizde daha özgürlükçü bir arayış içine girmek isteyebilir ,daha çatışmacı ifadeler kullanabilirsiniz, bir çeşit sınavdan geçecek yaz boyunca evlilik ya da ortaklıklarınız, öfkeyle kalkan zararla oturur atasözünü hep anımsamak gerek bu süreçte, diğer yandan da bir şekilde bugüne halı altına süpürdüğünüz tozlar artık ayağa takılmaya başlayabileceğinden tozları temizlemek durumunda kalacaksınız,

Sert yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.

Cuma günü, iş koşullarında daha itinalı düşünceler içinde olacağınız yaptığınız ticaretin yavaşlayacağı daha çok geç kalmış yapılandırma çalışmalarına gireceğiniz bir gün, kendisini önem verdiğiniz, otorite olarak gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz iş konusunda.

Cumartesi günü dahil olduğunuz arkadaş grupları içinde kısa süreli aniden parlayan bir aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz.

Pazar günü , evli olanlar , partnerle iş yapanlar için temel, kök bir sorun iyileşebilir. Çözüm bulabilir.


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\basak-burcu-erkegi-2.jpgBaşak Burcu: Pazartesi günü keyifsiz, hayattan aldığınız tatta azlık algısı ile geçebilir, kendinizi mümkün olduğunca motive etmeye çalışın.

Salı günü, yeniay etkisi ile inancalarınızla ilgili sorgulamaya, yeni niyetlere açık haldesiniz, yüksek öğrenim , yurt dışı konuları, uzak ülkelere yolculuk konusunda yeni niyetler belirebilir.

Uranüs Boğa sürecinde yaşadığınız yer ile radikal değişimler olabilir, hiç aklınıza gelmeyecek uzak ülkelerde yaşamaya kadar gidebilir uzu. Ya da inançlarınızda devrim niteliğinde değişimler olabilir.

Çarşamba itibariyle ile yaz boyunca iş koşullarının iyileştirilmesi daha iyi hale gelebilmesi için daha özgürlükçü bir duruşunuz olabilir bu beraberinde çatışmayı da getirecektir, iş koşullarında değişikler olabilir, ya da iradeniz güçleneceğinden kendinizi fark ettirir olursunuz, iş arkadaşlarınızla oluşabilecek gerilimli hallerin farkında olunuz. Sağlığını bu süreç içinde daha hassaslaşabilir, stres düzeyinin artışına bağlı olarak rahatsızlıklar geçici olarak kapınızı çalabilir.

Cuma günü, yurt dışı bağlantılı iş yapanların ticaretinde yavaşlama olabilir, daha çok yarım kalmış yapılandırma işleri ön plana çıkabilir. Zihin keskinliği isteyen işlerde karışıklıklara yol açabilecek durumlar da söz konusu.

Cumartesi günü , iş hayatında olumlu sayılabilecek ani gelişmeler olabilir özellikle kadınlardan destek alabilirsiniz, ilişkiler konusunda parlak bir gün. Libidoya dikkat yine de…

Pazar günü, kader yolunda temel bir şifalanma, yol üzerinden ağır bir akaya parçasının kalkmasının yarattığı etki ile hafifleme yaşanabilir.


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\bilancia.pngTerazi Burcu: Pazartesi günü aileniz, evliliğiniz ya da iş ortaklığınızla ilgili , ebeveynleriniz konusunda sakin olmanız gereken bir gün, öfkeli çıkışlar herkese zararlı olabilir.

Salı günü , yeniay diğerlerinden gelen gelir konusunda, kader yolunuzda yeniliklere açık olmada etkili. Yeni fırsatlara açık olasılıklar var.

Uranüs boyunca artan cinsel , anilikle gelen cinsel güdüler söz konusu, eğer bugüne kadar sağlıklı bir cinsel hayatınız olmadıysa bu konuyu abartılı yaşayabilirsiniz, devam eden ilişikler için sorun teşkil edebilir. Mahkeme sonucu beklediğiniz para, pul konusunda , paylaşımlarda ani gelişmeler olabilir, ortaklı işlerden , eşin gelirinde ani çıkışlar ve inişler yaşayabilir. Radikal kadersel dönemeçler yaşayabilirsiniz. Temelinde zorlu bir etkidir, farkında olmak değerli bir hal. Sağlık konusunda önlem almak da fayda var.

Çarşamba günü itibariyle yaz boyunca çocuklarınız ile ilgili gündem olabilir. Flört aşamasındaki ilişkilerde sorunlar yaşanabilir. Kendinizi daha özgürce ve çatışmacı bir dille ifade etmeye meyil verebilirsiniz bunu dengeleme ihtiyacı doğabilir.

Cuma günü aile büyüklerinin nasihatını dinlemek faydalı olabilir.

Cumartesi günü, uzak ülkelerle iş yapan kişiler için sürprizli durumlar olabilir, yurt dışından beklenmeyen olumlu sayılabilecek haberler alabilirsiniz.

Pazar günü, evliliği ya da uzun süreli ilişkisi olanlar için şifa olabilecek, temel sorunlardan birini çözebilecekleri bir gün, eğer çocuk varsa onlar aracılığı ile olabilir.


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\akrep-burcu-erkegi-2.jpgAkrep burcu: Pazartesi günü iletişim dilinize dikkat etmenizde fayda var, iletişim sektöründe çalışanlar kaotik bir enerji ile haftaya başlayacaklarından fazladan dikkatli olmalarında fayda var. Günlük araç trafiğinde olanlar için önlem alınması gereken bir gün.

Salı günü yeni ay etkisi evliliğinizde, oraklı işlerinizde olacak, Olumlu etkiler denebilir, eleştirellikten uzak tutabildiğiniz sürece bu tarz ilişkiler için yeni bir dönem başlıyor denebilir, yeniliklere açık olmak ve esnek olmak önemli.

Uranüs etkisini ilişkiler, ortaklı işlerden alacaksınız, eğer hali hazırda sorunlu birliktelikler var ise ya bunlar büyür ya da ani gelişmeler ile iyileşebilir, bilinmeyen, öngörülemeyen etkileri ile Uranüs ilişkilerinizde devrim yapmaya geliyor, çok farklı bakış açılarına sahip olacaksınız bu süreçte, bekar olanlar evlenebilir ve bunları ani şaşırtıcı bir kararla yapabilirler.

Çarşamba günü itibari ile ailenizde, ebeveynlerinizle gerilimli günleriniz başlıyor, aile içi çatışmalara açık, daha önce özgürleşmekle ilgili adımlar atamadığınız konularda yerinizde durmayacak durumda olabilirsiniz, anne babası ile yaşayan yetişkinler evden ayrılabilir, aile içinde kadın ya da erkek arasında özgürlük üzerine sorgulama ve tartışmalar olabilir, Bu etki yaz boyunca üstelik retro hareket ile devam edeceğinden esneyebilmek ve sağduyu ile hareket edebilmek önemli.

Cuma günü, iletişim sektöründe çakışanların ticaretinde yavaşlama olabileceği gibi içsel yapılandırma sürecinde olabilirler, ilişkilerde daha önce çözülememiş iletişim sorunlarını çözmek ve bir zemine oturtmak için faydalı bir süreç

Cumartesi günü, cinsellikte artış olabilir, kaçamak ilişkiler olabilir, yeni tanışlarda yıldırım aşkı algısı olabilir ama saman alevi kıvamında olacağı akılda tutulmalı. Diğerlerinden elde edilecek gelirlerle ilgili ani gelişmeler, para miktarında artış da söz konusu.

Pazar günü, sağlığınız hassasiyet gösterebilir. Şifa da bulabilirsiniz yardıma açık olun lütfen. Özellikle alternatif yöntemler konusunda…


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\yayh.jpgYay Burcu: Pazartesi günü para trafiğine dikkat edin ani kayıplar yaşayabilirsiniz, riskten uzak durun lütfen.
Salı günü yeniay ile günlük rutininizde, iş koşullarında daha önce yapamadığınız aklınıza düşen yenilikler için uygun bir zaman diliminin başlangıcını anlatıyor. İş arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler olabilir, sağlığınız iyi yönde ilerleyebilir

Uranüs Boğa sürecinde günlük rutininiz rutin olmaktan çıkıp değişiklerle gelecek. Belki de uzak yolculuklar yapılan bir iş değişikliği, tümüyle iş koşullarının , çevrenin değişmesi gibi durumlar olabilir, Sağlık konusunda beklenmeyen durumlar oluşabilir, evcil hayvan edinebilirsiniz ani bir kararla ya da evcil hayvanınızla ilgili ani bir gelişme olabilir.

Çarşamba günü , iletişim dilinde yeni bir enerji ile tanışıyorsunuz, farklı düşünce prensipleri geliştirebilir, gruplar adına harekete geçebilir özgürlükçü şeklide düşünmeye ve davranmaya başlayabilirsiniz, çatışmacı tavırlarınız artabilir, İletişim sektöründe çalışanlar için hareketli günler başlayacak, daha çok mücadele ve hırs gündem de olabilir.

Cuma günü, gelir gider tablosundaki sıkıntıları gidermek sorunları çözmek daha sağlam bir bütçe yapmak için uygun, bugün para trafiğinizi yavaşlayabilir.

Cumartesi günü, evliliklerde olumlu bir gün, heyecan verici anlar yaşanabilir, ilişkiler tazelenebilir. Ortaklıkları olanlar için yeniliğe açık bir gün, yükselen enerji dalgalarını değerlendirebilirseniz yeni olana adıma atabilirsiniz.

Pazar günü, çocuklarınız konusunda daha önce görmediğiniz ve öğrenmek durumunda olduğunuz bir konu önünüze düşebilir ve bu tümüyle çözüme ulaşabilir bu aynı zamanda yeni birliktelikler için de geçerli…


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\oğlakh.jpgOğlak Burcu: Pazartesi günü ailenize karşı özelikle sabır ve selametle davranmak önemli, aksi kalp kırıcı olabilir.

Salı günü yeniay ile kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz, yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz 3 4 günlük bir etki var. Çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Yeni flörtler söz konusu.

Uranüs Boğa süresince, çocuk sahibi olabilir, yeni ilişkilere başlayabilir, ani yıldırım aşkları yaşayabilir, yaratıcılığınızda yükselebilirsiniz. Eğlence sektöründe iş yapanlar için radikal değişiklikler olabiliri Tiyatro, sahne sanatleri ile uğraşanlar yeni yeni yöntemlere açık hale gelebilir. Yaratıcılık ile sıra dışılık birleşebilir. Hayattan aldığınız hazlarda, keyifte değişiklikler olabilir. Yeni hobiler edinebilirsiniz.

Çarşamba günü itibariyle öz değeriniz ile ilgili kısıtlanmış söylemlerle karşı daha net çıkışlarınız olabilir, benin değeri ile ilgili özgürlükçü adımlar atabilirsiniz, para trafiğinde hareketlilik olduğu kadar mücadele de artıyor.

Cuma günü, ebeveyn olanlar daha kuralcı ve sınırlayıcı profil çizebilirler, yaratıcılığınızda kısıtlanma yaşayabilir ya da yavaşlayama yaşayabilirsiniz özellikle yaratıcılık isteyen meslekleri olanlar için geçerli elbette. Hayattan aldığınız keyif konusunda daha somut istekleriniz olabilir.

Cumartesi günü, iş koşuları, iş arkadaşları ile olumlu beklenmeyen gelişmeler olabilir.

Pazar günü, aile içinde, ebeveynlerinizle ilgili şifalanma, çözülemeyen bir sorunun halli gerçekleşebilir bu daha çok eril figürler aracılığı ile olabilir.


KC:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\acquario.pngova Burcu: Pazartesi günü içsel gerginlik olduğu gibi davranışlara yansıyabilir ve diğerlerini suçlar halde olabilirsiniz, farkında olunuz.

Salı günü yeniay ile ailenizde, ebeveynlerinizle daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz, olumlu gelişmeler olabilir. Yeni bir döneme adım atacaksınız, esnek olabilmek, ilişkiler konusunda sevecen davranabilmek önemli.

Uranüs Boğa süresince radikal bir karar ile taşınabilirsiniz, yer değiştirebilirsiniz, il bile değiştirebilirsiniz. Ebeveynleriniz ile ilgili gündemler olabilir, mal mülk sahibi olabilir ya da satıp farklı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ev içinde sıra dışı değişiklikler de olabilir, aileye bakış açınız bu süreç içinde değişecektir.

Çarşamba günü itibariyle iradenizi daha rahat hayata geçirme fırsatı, mücadele gücünde artış söz konuş iken beraberinde gerilimi de getirebilir. Daha çatışması bir davranış modeline bürünebilirsiniz, hayatınızdaki pozisyonda özgürlük sorgulamasına girebilirsiniz.

Cuma günü, bilinçaltından gelen geçmişte takılı kaldığınız olgu, olayların ailede yansıması üzerinden içsel yolculuğunuzda, aile bakış açınızda yapılandırmaya gidebilirsiniz.
Cumartesi günü yeni bir ilişki başlangıcı olabilir, ani bir etki ile… Flört aşamasındaki ilişkilerde hareketli bir gün, libido artışı gerilime neden olmadan sağlıklı bir akış sağlanırsa ilişki güçlenebilir. Zevkiniz aşırı harcamalardan uzak durunuz, uygun bir gün.

Pazar günü, iletişimle ilgili temel bir sorunu çözebilir bu konuda şifalanabilirsiniz.


C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\pesci.pngBalık Burcu: Pazartesi günü hem çok fazla kalabalık gruplarda bulunmamak faydanıza.
Salı günü yeniay iletişimle ilgili , kardeşler ile ilişkiler konusunda yenilikleri hayatınıza çekebilir. İletişim sektöründe çalışanlar için yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir, çok fazla eleştirel olmamaya dikkat ediniz.
Uranüs sizi olduğunuz yerden başka bir yere taşıyabilir, daha hareketli bir yaşamınız olabilir kardeşler ile ilgili farklı gündem olabilir, olumlu ya da olumsuz gelişmelere açık bir iklim. İletişim sektöründe çalışanlar için yenilikler teknolojik gelişmeler söz konusu. Düşünüş şekliniz davranış modellerinizde radikal değişimler olabilir.

Çarşamba günü itibariyle bilinçaltında , bilinmeyen alanda gerilimli çatışmalı etkilerden kaynaklı ani çıkışlar yaşayabilirsiniz.

Cuma günü, iletişimde, kardeşler konusunda daha somur adımlar atabilir, daha hayrınıza olacak düşünce şeklileri geliştirebilir ve sağlamlaştırabilirsiniz. İletişim sektöründe çalışanlar için yapıları sağlamlaştırmak için uygun.Cumartesi günü aile içinde, ebeveynler olumlu, dinamik bir gün geçirebilirsiniz. Sevgi dilinde yenilenme, tazelenme yaşayabilirsiniz.

 

Pazar günü, para yönetimi ile ilgili temel bir sorunu çözebilir ve bununla ilgili net bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.


Devrim Dayıoğlu


Benzer Yazılar

 • Astroloji: 2019 yükselen OĞLAK burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen OĞLAK burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’de Oğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. 
 • Astroloji: 2019 yükselen AKREP burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen AKREP burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’de Oğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. Özellikle çok sağlam fikirlerle yeniden doğabilirsiniz.
 • Astroloji: 2019 yükselen TERAZİ burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen TERAZİ burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’de Oğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. Ev, yerleşim, yuva ve ailevi her konuda önemli bir gündeminiz oluşacaktır.
 • Astroloji: 2019 yükselen BAŞAK burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen BAŞAK burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’de Oğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. Edineceğiniz yeni bir hobi bundan sonraki hayatınızda daimi kalıcı etkiler verebilir.
 • Astroloji: 2019 yükselen YENGEÇ burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen YENGEÇ burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’deOğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. Hayatınızın önemli bir dönemindesiniz. Özellikle ikili ilişkilerin gündeminizi oluşturacağı bir sürece adım atmış bulunuyorsunuz.…

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler