Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Astroloji: Ego şişmesine ve dil keskinliğine dikkat!

Bu hafta genel anlamda hırs, rekabet, güç, manipülasyon, sağlıksız büyüyen egolar çevresinde dönecek;

 

haftanın en rahat günü Perşembe! Perşembe gününü en verimli şekilde değerlendirmek faydamıza.
Söylemlerimize fazladan dikkat etmek ve ego sınırlamasına gitmek önemli…


7 Mayıs günü haftaya hayli sert bir enerjiyle başlıyoruz. Güç mücadelesine, söz düellolarına açık ve bunları yapabilir durumdayız.Tartışmalar, gerginliklerin temelinde, benim dediğim doğru, benim dediğime tabi olacaksın kıvamında manipülatif, kışkırtıcı konuşmalara, söylemlere maruz kalabilir ya da yapabiliriz. Elbette bu söylemler sonrası ödenecek bedel ağır olacaktır. Hafta başından itibaren sakin kalabilmeyi, geri adım atma olgunluğunu gösteren bu haftayı olumlu bir şekilde geçirebilir.

Aynı zamanda sözcüklerin dönüştürme gücünü de deneyimleyebiliriz, bilinç seviyemize ve seçimlerimize göre belirlenecek bir sinerji…

8 Mayıs günü aşırı iyimserliğin zararlarını yaşayabiliriz, özellikle ikili ilişkilerde aldanma, aldatılma, çözülme etkilerine açık durumdayız. Aşırı harcama, borç alıp verme, hayali yatırımlara, atılan imzalara ve alınan sözlere dikkat etmek, mümkün olduğunca ayakları yere basar, mantığı devreye sokarak, topraklanarak gerekirse rehberlik alarak devam etmek faydalı.

Sanatsal yeteneklerde, yaratıcılıkta, eğilimi, ilgisi olanlar için elbette, eğer vazgeçilmezse üstün işler çıkarma potansiyeli var.

9 Mayıs gününün teması abartı… Sağlıklı egoları bile balon gibi şişmesi için tetikleyebilecek etki ile ben-sen çatışmasına girmekten kendimizi alıkoymamız faydamıza. Kibir tavan yapabilir özellikle yakın ilişkilerde ve kırıcı olabiliriz. Benim kaynaklarım ve senin kaynakların arasında, daha çok maddi değerler ile ilgili, paylaşamamaktan ve açgözlü davranmaktan dolayı hoş olmayan durumlar içinde olabiliriz, sonrasında yaşanacak olan pişmanlık fayda etmeyecektir.

Özellikle bugün harcamalara dikkat etmekte fayda var.

İlişkilerde dramanın yükselmesi, yine abartının varlığından söz edebiliriz, pireyi deve yapmanın sonrasındaki fatura pahalı olabilir.

12 Mayıs derinden dönüşüm yaşamak ve bunu hayata geçirebilmek, somutlayabilmek için çok uygun bir gün, elbette önce bu durumun farkında olmak, neyi dönüştüreceğinize bakmak ve buna gönüllü olmak gerekir. Fırsat değerindeki bu etkiye kayıtsız kalmak tercih etmeyeceğimiz bir durum, özellikle dönüştürücü gücün kalitesi kömürü elmasa çevirmeye muktedir ise! İnsanları, gücü, tutkuyu kendinize çekmek, dediğinizi hayata geçirmek için yüksek bir enerji…

Özellikle bugün ne söylediğiniz çok önemli, eğer birinsen kurtulmak istiyorsanız, bir ilişkiyi bitirmek istiyorsanız kendinizin bile inanamayacağı sert ve yaralayıcı bir dil, iletişim şekli güne hakim. Tercihen tartışmalardan uzak durmak faydalı, söylemlerdeki sertlik kalp yarası açmaya müsait dikkatli olalım. Trafikte araba kullananlar, iş makineleri ile çalışanlar için kazalara açık bir gün. Sakin kalmayı öğrenmek içinse güzel bir ders günü olabilir,nitekim sakin olmak da öğrenilebilir bir haldir.
İkili ilişkilerde aşırı kıskançlık, gereksiz sahiplenme, gerilimli tutkuya dikkat.

13 Mayıs günü orijinal fikirler, yeni projeler geliştirmek için uygunken gergin bir zihin kimyası da verebilir özellikle dirençleri olan ve içinde bulunduğu yapıya sımsıkı tutunan kişiler için zorlayıcı olabilir; öte yandan alternatif abkış açılası, seçenekli çözüm yolları bulmak, keskin ve yüksek enerjili zihin faaliyetleri için de uygun. Beklenmeyen, sıradışı belki sarsıcı haberler de gündemde gelebilir.

Bugün itibari ile bir Boğa nasıl düşünür, davranır ; bunu deneyimlemeyeceğiz. Düşünerek adım atmak, en pratik nasıl olura kafa yormak, soyut mevzulardan çok somutlaştırmak, tezahür ettirmek üzerinde duruyor olacağız yani daha dünyevi düşünüp daha dünyevi ihtiyaçlar için kafa yoruyor olacağız.
Ay boşlukta iken yeni işler, yeni görüşmeler, önem verdiğimiz mevzulara kalkışmamak lehimize, boşa harcanmış enerji olur. Ay boşlukta iken kaotik enerjiyi değerlendirmenin en iyi yolu içe dönem, rutinde kalmak ve kolay işleri yapmaktır.

9 Mayıs sabahı 5.28 ile 6.10 arasında,

11 Mayıs günü 12.02 ile 15.40 arasında,

13 Mayıs günü 21.04 ile 21.15 arasında Ay boşlukta oalcak.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\koç.jpgKoç Burcu: Her şeyden önce bu hafta kazalara karşı önlem almaya, trafikte daha sakin kalmaya özen göstermek, baş bölgesi ile ilgili ağrı, migren gibi ataklara dikkat etmek gerek. İletişimde kolaylıkla sertleşip özellikle iş hayatında kendisine dönük zararlar vermeye açık bir iklim, bununla birlikte manipülasyona da dikkat etmeniz gerekir.

Yaptığınız anlaşmalara özellikle dikkat edip, birkaç kez okuduktan ve emin olduktan imzalamak, göndereceğiniz mesajların adresleri tekrar kontrol etmek, söz le değil somutlaştırarak devam etmek ve bu hafta içi borç alıp vermemek faydalı.

Özellikle ortaklı iş yapanlar için paylaşımda sıkıntılı haller olabilir, yola nasıl çıktıysanız, kağıtta ne yazıyorsa, kurala uygun davranmak önemli. Öz değer algısında abartı yaşayabilirsiniz,dikkat.Kendi değerinizi yükseltmek yerine yeni bir kök düşünceyi ekmek için uygun bir hata özellikle 12 Mayıs günü, derinden dönüşüm için niyet edin ve kendinizi değersiz gördüğünüz konu ne ise üzerinde çalışınız.Daha önce alamadığınız bir tahsilat durumu var ise bugün şansınızı deneyin derim.

12 mayıs günü trafikte dikkat edilmesi gereken bir gün, tedbirli ve sakin kalmak önemli.

Yakın çevre, komşuluk ve özellikle kardeşlerle olan ilişkide gerginliklere açık bir gün, kolaylıkla tetik alabilirsiniz ve sonrasında üzüntü verecek olaylar yaşanabilir.

Geçtiğimiz 7 yıl süresince Uranüs’ün hayatınızdaki radikal değişikliklerle çoğunuz yorgun düştünüz ve yeni hayatlara başladınız. Gayet aşina olduğunuz bir sinerji artık Boğa burcuna geçiş yapıyor ama geçmeden önce farklı, orijinal, özgün fikirlere açık, farklı çözümler üretmeye uygun bir iklim oluşturuyor geçmeden önce, değerlendirin derim, Elbette yine ani, beklenemedik gelişmeler de beraberinde gelebilir.

Para trafiği harcamalar konusunda daha düşünerek, temkinli adımlar atacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz, faydalı bir süreç, zihinsel olarak da yavaşlayacaksınız ki ihtiyacınız olan bir hal.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\boga-burcu-erkegi-2.jpgBoğa Burcu: Bu hafta genel olarak indirekt etkiler söz konusu sizin için; bu avantajlı bir hal.

İnançlar, inanç haline gelmiş düşünceler konusunda manipülatif etkilere maruz kalabilir ya da siz aynısını diğerlerini yapabilirsiniz ki tamamıyla kişisel bir alan olduğundan kendinizi rahatlıkla frenleyebilirsiniz.

Bu hafta arkadaş gruplarında para alış verişlerine dikkat etmek de fayda var, aynı zamanda dernek, küçük topluluklarda iş yapanların da aldanmalara karşı dikkatli olması gerekir.

Özellikle ilişkisi olan ya da ortaklık iş yapanlar için ben,sen çekişmesinin yaşanabileceğine, kendine aşırı güvenden kaynaklı çatışmaların yaşanabilme durumu var. Egonun fazlaca büyümesi uzun vadede sevimsiz sonuçlara yol açabilir.

Para trafiğinde artış, abartı, gereksiz harcamalardan uzak durunuz.

İnançlar, köklü düşüncelerinizden gelen dönüşüme evet diyebilir ve bu sürecin farkına varırsanız bütün hayat bakış açınız değişecektir ve bu sizde farklı yolların açılmasına, temel yüklerden kurtulmanızda fırsat yaratır, elbette neye hazırsanız…
Bu niye daha önce aklıma gelmedi ? Cümlesini bu hafta sonunda sarfedebilirsiniz. Hiç bakmadığınız bir bakış açısıyla anlık bilişle gelen ile yüksek açılımlar yaşayabilirsiniz, beraberinde içsel gerginlik de yaşayabilirsiniz.

Mayıs ayı boyunca düşüncelerinizi daha rahat ifa eder olacaksınız, iletişiminiz kuvvetlenecek, değerlendiriniz.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\ikizler-burcu-erkegi-2.jpgİkizler Burcu: Arkadaş gruplarında aktif iseniz, kalabalık gruplar, dernekler vbkurumlar ile çalışıyorsanız söylemlerinize dikkat etmek de fayda var, grup içi dinamiklerini sarsacak gerginliklerden uzak durmak en azından sebebiyet vermemek tercihiniz olursa bu haftayı rahat geçirebilirsiniz.Rekabet ve hırsa dikkat.

Gelgeç ilişkiler yaşamaya uygun bir sinerji olduğundan özellikle bu hafta aldanmalara, çözülmelere açık bir hal söz konusu, kadın erkek ilişkilerde kalıcı ilişkileri yakalayabilme olasılığı düşük. Aynı zamanda yardımcı olmak düşüncesi ile yakınlarınıza vereceğiniz borçların geri dönüşü olmayabilir.

Rüyalarınız artabilir, bilinçaltı sembollerle iletişim kurar, bu hafta eşzamanlılıkları bariz yaşayabilirsiniz, Mayıs ayı boyunca bu etkiler devam edebilir.Aynı zamanda uykunuz artabilir, akşamları daha çok kendi kendinize kalmak, izole olmak ihtiyacı artabilir.

Farkındalığınıza ve kendinize ne kadar izin verdiğinizle ilgili olarak derin dönüşümler yaşamak, arınmak ve bırakmakaçısından oldukça olumlu bir hafta, rehberlik alabilir ya da kendi gücünüzle bunu gerçekleştirebilirsiniz, bir süredir kendinizde değiştirmek istediğiniz ama bir türlü beceremediğiniz ve bırakmaya hazır olduğunuz bir olguyu, alışkanlığı, ilişkiyi bu hafta masaya yatırabilirsiniz.

Gelecekle ve ideallerinizle ilgili çok farklı, yeni düşünceler, projeler geliştirebilir ve bunu Mayıs ayı içinde somutlamak için adımlar atabilirsiniz.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\yengeçh.jpgYengeç Burcu: İş hayatınızda güç çekişmeleri, meydan okumalar, hırs ve rekabeti tetikleyecek aynı zamanda sert söylemlere de açık durumlar var, bu evliliğinize, eğer ortaklı iş yapıyorsanız ortak ilişkinize sıçrayabilir.Haftanın başında iş yaşamınızda sakin kalabilmek önemli.

Rüyalarda ve uyku isteğinde artış olabilir. Günlük yaşama yansıması kafa bulanıklığı yaratabilir,gereksiz ilaç kullanımına, aşrı içki tüketimine dikkat etmekte fayda var.
Tiyatro kültüründe rol çalmak diye bir deyim vardır, oyuncu kendi performansının dışına çıkıp diğer oyuncunun sahnesine müdahale eder, sizin bu hafta yaşayabileceğiniz bir hal, özellikle arkadaş grupları içinde ego sorunlarıve, had aşımları yaşayabilir ya da yaşatabilirsiniz, rolünüzün çalındığı algısı ile rol de çalabilirsiniz…

Evlilikte ve ortaklı işlerde manipülasyonla gelen sert söyleme, kıskançlığa dikkat.

İlişkinizin geleceği ile ilgili niyetlerde dönüştürmek istedikleriniz var ise çok uygun bir hafta.

Haftanın sonunda kariyerinizde yeni fikirlere, projelere açık haldesiniz, uygulamaya koymak içinse Mayıs ayı çok uygun. Değişimler yaşayabilirsiniz.

Mayıs ayı boyunca arkadaş gruplarında, küçük topluluklarda dernek vb topluluklarda aktif iseniz iletişimizin artacak, aranan bir kişi konumuna gelebilirsiniz, bu alanlarda ticaret yapanlar için olumlu.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\aslan-burcu-erkegi-2.jpgAslan Burcu: Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta, tansiyon sorunları olanlar, kalp, baş bölgesi tetiklenmeleri yükselen adrenal ile yaşanabilir, sakin kalmak önemli.

Düşünce ve inançlar konusunda kimse ile tartışmaya girmemeye ve manipülasyon uygulamamaya yada tersi dikkat ediniz.

Yurt dışı bağlantılı işleri olanlar Perşembe günü olumlu, ani ve beklenmedik gelişmeler ise 13 mayıs günü olabilir.

Miras, mahkeme yolu ile gelecek olan, ortaklı işler yapan ya da eşten parabeklentisi olanlar için netlik sağlanamayabilir, ertelenmeler yaşanabilir.

İş hayatında sizi besleyen, destekleyen koşullardan dolayı aileniz ya da ebeveynleriniz ile çatışma yaşayabilirsiniz, bu iki alanda dengesizliğe açık bir hafta.

Özel ilişkilerinizde ise ailenin ön plana çıkmasından kaynaklı sorunlar baş gösterebilir.

Kariyerinizle ile ilgili neyi dönüştürmek, güç kazanmak istiyorsanız rüzgarı arkanıza alıp devam edebilirsiniz, bunu daha çok içten dışa yansıyan bir dönüşüm olarak yaşamak en sağlıklısı, gölge kullanımında manipüle ederek iş yaşantısında diğerlerini hiçe saymaya da neden olabilir.

Hafta sonu ani bilinç sıçramaları yaşayabilirsiniz.
Ticaretle uğraşanlar, iletişim işinde olanlar için mayıs ayı değerlendirilmesi gereken fırsatlar sunabilir.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\basak-burcu-erkegi-2.jpgBaşak Burcu: Çocuklarınızın güvenliğinden emin olunuz,zorunlu olmadığı sürece ameliyatlar için iyi bir hafta değil.
Ortaklı işler yapanlar için para akışı ile ilgilisıkıntılar, bundan dolayı güç savaşları yaşanabilir.

İş hayatında para kayıplarına, imzaladığınız belgelere dikkat çekiyor bu hafta, özel ilişkilerdeki çözülmelerinde iş yaşantınıza yansıma olasılığına karşı merkezlenmiş olmak önemli.

Yolculuklar gündem de olabilir, hareketli bir hafta… Yurt dışı işlerinde, iletişim ile ilgili işlerde çalışanlar için fırsatlar olabilir. Özellikle yakın ilişkiler, kardeşlerle olan ilişkilerde fırsat olabilecek iyicil ama abartılı gelişmeler de mümkün.

İnançlarınızın güç kanacağı bir hafta, fanatikliğe vardırmadan bu güç ile eğelen enerjiyi yükselmek, eski kalıpları bırakıp yerine yenisini koymak işçin kullanabilirsiniz.

Kadersel, ani, beklenmedik karşılaşmalar, durumlar yaşayabilirsiniz

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\bilancia.pngTerazi Burcu: Kendi ebeveynleriniz ile ilişkiniz arasında sert rüzgarlar esebilir. Tarafınızı net belli etmeniz ve sakin kalmanız önemli, aile şirketinde olanlar için ilişkilerde rekabet, güç savaşları yaşanabilir. Eğer tolere edilmezse kimsemin tahmin edemeyeceği sonuçlar olabilir

Eğer tahlil yapılacak sağlık sorunlarınız varsa güvendiğiniz, sonuçlarından emin olduğunuz yerlerde yaptırınız, sonuçlar farklılık gösterebilir, iş arkadaşlarınızla borç alış verişinden kaçının lütfen.

Para paylaşımı, akışı, trafiği bu hafta gündeminizde, kendi gelirinizi diğerleri için haddinden fazla harcayabilirsiniz ya da diğerlerinden gelecek gelir konusunda fırsatlara sahip olabilirsiniz, bunun için hafta sonunu beklemeyin lütfen; özdeğer konusunda abartılı söylemlerden uzak durunuz.

Aileniz, ebeveynlerinizden kaynaklı dönüşümler yaşayabilir ve bunu kadersel tetiklenmeler ile somutlaştığını görebilirsiniz. Hayatınızı etkileyebilecek bir hafta…

İlişkinizde ani, beklenmedik gelişmeler, gerginlikler yaşanabilir.
Mayıs ayı boyunca diğerlerinden gelen gelir de hareketlilik mümkün.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\akrep-burcu-erkegi-2.jpgAkrep Burcu: Günlük ilişkilerinizde, iletişiminizde kullandığınız dil sertleşebilir, meydan okuyan bir tarz ortaya çıkabilir hafta başı itibariyle, bunun size geri dönüşünü pek faydalı olmaz, ne kadar sakin kalabilirseniz o kadar iyi.Ticaretle uğraşanlar, iletişim işinde olanların daha dikkatli olması gereken bir hafta.

Mahkeme sonucu alınacak, ortaklı geliri olanlar kayıplara uğrayabilir.Atılan imzalara dikkat. Özel ilişkilerde cinsellikle ilgili abartı yaşanabilir.

İlişkilerde, ortaklı işlerde ve kendinizle ilgili, bu iki uçta gitgel yapmak yerine, direkt ben deyip diğerini yok sayabilirsiniz, bu uzun vadede çok iyi sonuçlar çıkarmaz.Kıskançlık ve sahiplenme gibi gereksiz yüklenmelerle ilişkiyi yorma riskiniz var.

Ortağınızın ya da eşinizin söylemlerine manipülatif baskı yaptığınız takdirde geri dönüşümü size de aynısı olacaktır.
İlişkilerde dönüşüm yaşayabilir, bu alanda daha çok tutku ve güç hissedebilirsiniz.

İş koşullarında, günlük rutininizde sıradışı, beklenmedik ani gelişmeler olabilir.Sağlıkla ilgili tansiyon, kalp ve baş bölgesinde atak şeklinde ağrılar, yükselmeler olabilir,sakinlik önemli.

Mayıs ayı boyunca partnerinizle daha çok iletişim içinde olacağınızdan bunu fırsata çevirip anlaşmazlık çektiğiniz konularda çözümler bulabilirsiniz.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\yayh.jpgYay Burcu: Ticaretle uğraşanlar için kritik bir hafta aynı zamanda para akışında olabilecek sıkıntılardan dolayı gerginlik yaşanabilir.Günlük rutinde, iş koşullarında birlikte çalıştığınız kişileri rakip görebilir, güç savaşına girişebilirsiniz, bu alana çekilmek her iki tarafa da faydasız.

Eşinizin ailesi ya da sizin ailenizin ilişkinize yansıyan alan sorunlu ise beklentiler boşa çıkabilir.Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
Psikosomatik rahatsızlıklara açık bir hafta, bilinçaltında dalgalanmalar, abartı nedeni bilemediğiniz tepkiler şeklinde kendini ortaya çıkabilir. Bilinçaltı ile bağlantı kurmak için uygun bir dönem, rehberlik almak, bilinçaltı terapisi için de gayet uygun.Aynı zamanda rüyalarda artış olabilir ve rehber rüyalar karşınıza çıkabilir.

Eşinize karşı daha sahiplenmesi bir tutum içerisinde olabilirsiniz, boğucu olabilir.

Çocuklarınızla ilgili ani gündemler oluşabilir, flört aşamasındaki ilişkilerde de beklenmeyen gelişmelere açık.Yaratıcılığınızda yeni fikirlere açık bir hafta.

Özdeğer sorgulaması yapıp, köklü dönüşümlere açık olduğunuz takdirde bırakmak istediğiniz alışkanlıkları rahatlıkla kendinizden uzaklaştırabilirsiniz özellikle bolluk bereket akışı ile ilgili konularda.

Günlük rutininizde iletişim artacak, daha sık insanlarla bir araya geleceksiniz, ticaretleuğraşanlar için bağlantı kurmak açısından

Mayıs ayı değerlendirilmeli.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\oğlakh.jpgOğlak Burcu: Ailenize karşı manipülatif sert söylemleriniz ev içerisinde gerilimlere sebep olacaktır, mümkün mertebe sağduyulu olmak faydalı.Kendinizi içsel olarak sıkışmış, yorulmuş hissediyor olabilirsiniz, emin olmanız gereken en önemli nokta şu bunun sorumlusu yakınlarınız değil, kendi hayat yolunuz…

İş arkadaşlarınız konusunda hayal kırıklıklarına açık bir hafta, beklediğiniz terfi gelmeyebilir, iş arkadaşlarınızla borç alış verişi içinde olmayınız.Attığınız imzalara dikkat, iletişim sektöründe çalışanlar hep çift kontroller işlerini yürütsünler.

Arkadaş gruplarında, küçük topluluklarda göze batan, sivrilen egosantrik çatışmalardan uzak durmakta fayda var, kazananı yok.
Arkadaş gruplarınızda, küçük ya da büyük fark etmez, kıskançlık, hasetlik gibi gündemlerolabilir, nasıl bir tavır belirleyeceğinizsizin seçiminiz.

Ebeveyn olanlar çocuklara bakış açısında değişimlere açık olursanız farklı davranış modeller ile çocuklarınızla iletişim kurabilirseniz, yaratıcılıkla ilgili meslekleri olanlar için güçlü bir hafta.

Aile içinde, ebeveynleriniz ile ilgili ani beklenmedik gelişmeler olabilir, aynı zamanda evin güvenliğinden emin olunuz özellikle yangın konusunda önlemalınız.

Mayıs ayı boyunca eğlence sektöründe çalışanlar, iletişim alanında güçlenecekler ticaret güçlenebilir. Çocuklarla olan iletişim daha zevkli olabilir ebeveynleriçin. Yeni başlayan flörtlerde daha emin adımlarla yol alma, konuşarak anlaşma ön plana çıkabilir.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\acquario.pngKova Burcu: İletişim dilinizde ani çıkışlar yaşayabilirsiniz, nedeni belirsiz gerilimler deortaya çıkabilir, kardeşlerle olan ilişkinize yansıyabilir, trafikte kazalara karşı dikkatli olmanız gerekenbir hafta.Psikosomatik ağrılar da baş gösterebilir.
İlişkilerde aldanmaya, aldatmaya ve çözülmelere açık bir hafta, para hesabınızı tutturamayabilirsiniz, kayıplara karşı önlem almak gerekli. Kendi değerinizin ne olduğunu algılamakta zorluk çekeceğinizden suiistimallere açık.

Aile içi ilişkilerde konu her neyse abartıya varacak bir hal yaşanabilir, şişmiş bir ego yakın çevrenizde hoş karşılanmayabilir, özellikle aile büyüklerine karşı söylemlerinizde dikkat etmek gerekir.

Flört aşamasındaki ilişkilerde aşırı kıskançlık ilişki için pekiyi sonuçlara yol açmayabilir, kendinizi kontrol etmek faydalı. Çocuklarınız üzerinde aşırı kontrolcü tavırlar içine girebilirsiniz.
Atalara, köklere, kendi anne babanıza olan bakış açınızda derin dönüşümler yaşayabilirsiniz, bunun farkındalıkla olabilmesi için rehberlik almak faydalı, özellikle aile dizimi terapisi için çok uygun zaman. Aile büyüklerine söyleminizde dikkat ettiğiniz sürece onların gücünü derinlerde hissedebilirsiniz.

İletişim sektöründe çalışanlar için yeni fikir ve projelerin yaratıcılıkla aniden geleceği bir hafta. Değerlendiriniz.
Aile içinde iletişim Mayıs ayı boyunca artacak ilişkilerle iyileşme bir süt seviyeye taşıma fırsatı var.

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop\ekonomi\pesci.pngBalık Burcu: Arkadaş gruplarınızda çatışmaya, güç savaşlarına, çekişmelere açık bir hafta, ilişkileri dengeli götürmek zor olabilir, direkt kişisel algıyla hareket edebilirsiniz.
Aileniz hakkında öğreneceğiniz bazı şeyler sizde hayal kırıklığına yol açabilir.
Yırt dışı işleri olanlar, yüksek öğrenim görenler için fırsatların kapıyı çaldığı bir hafta, kendinizi içsel olarak daha inançlı, daha ilahi bağın kuvvetli olduğu şeklindehissedebilirsiniz.

İletişim alışkanlıklarında değiştirmek dönüştürmek istediğiniz maddelerin somutlaşması için uygun bir hafta, rehberlik alabilirsiniz, örneğin düşünüş şeklinizden kaynaklı söyleminizi değiştirmek için beden dili eğitimlerine başlayabilir,zihnin işlevi hakkında bilgi edinmeyebaşlayabilirsiniz.

Ani para kazancı ya da kayıpları yaşama olasılığınız var.
Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu


Benzer Yazılar

 • Astroloji: 2019 yükselen OĞLAK burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen OĞLAK burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’de Oğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. 
 • Astroloji: 2019 yükselen YAY burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen YAY burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’de Oğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. 
 • Astroloji: 2019 yükselen AKREP burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen AKREP burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’de Oğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. Özellikle çok sağlam fikirlerle yeniden doğabilirsiniz.
 • Astroloji: 2019 yükselen TERAZİ burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen TERAZİ burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’de Oğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. Ev, yerleşim, yuva ve ailevi her konuda önemli bir gündeminiz oluşacaktır.
 • Astroloji: 2019 yükselen BAŞAK burcu!

  Astroloji: 2019 yükselen BAŞAK burcu!

  Yeni yıla girer girmez, 6 Ocak 2019 sabah 04:28’de Oğlak Burcu’nun 15 derecesinde yılın ilk Güneş Tutulması meydana gelecek. Edineceğiniz yeni bir hobi bundan sonraki hayatınızda daimi kalıcı etkiler verebilir.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler