Prof.Dr. İbrahim Uslu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Asrın vebası kandida enfeksiyonu - Prof. Dr. İbrahim Uslu

Dünya insanlarının  %80'i kandida enfeksiyonlı. Bir veba gibi ve bu bir tesadüf değil...

Kandida vücudun bağışıklık sisteminin teminatı olan ve dördüncü göz olarak da nitelenen epifiz bezini ele geçirmeye odaklanır. Epifiz bezi melatonin salgılar ve bizi hastalıklara karşı koruma özelliğine sahiptir. Bez ele geçince bağışıklık sistemi çöker ve artık meydan kandida yani kanser hücrelerine kalır. Kandida mantarları öncelikle epifiz bezini kalsine ederek yani kireçlendirerek bezin salgıladığı melatonin moleküllerin engeller. Melatonin ayni zamanda kişiye düşünme yeteneği sağlar. Ancak melatonin salgılanmaz ise siz başkaldırı ve düşünce yeteneğinden yoksun olursunuz. Tam manasıyla iteatkar olarak kandida mantarlarının kölesi haline gelirsiniz. Yani size sigara içiririr gecenin bir saati, şeker çikolata yedirir uykudan uyandirarak, dikkatinizi toplayamazsın bir türlü. Herhangi bir konuya odaklanamazsınız. Film bile izleyemezsiniz. Siz tamamen kandida mantarlarının kölesi olursunuz. Ben sizin köle olduğunuzu yüzünüzdeki kırışıklıklardan anlarım.


Kardeşlerim, candida mantarları epifiz bezini kireçlendirerek aynı zamanda bezin melatonin yanısıra seratonin molekülleri salgılamasını da önler. Seratonin mutluluk hormonu diye de bilinir. Ancak bu hormon salgılanmadığı takdirde hep mutsuz, sinirli, ufak şeylere aşırı derecede öfkelenen, panik atak, bipolar hatta şizofren bile olursunuz. Ruhsal sıkıntılar sizi bekler. Cinsel isteksizlik ve sperm azalmasının sebebi kandidadır. İnanın kardeşlerim eğer vücudunuzda kandida mantarlarının gelişimini durdurun şizofren hastalığını bile yok edersiniz.


Kardeşlerim epifiz bezinin salgıladığı son hormon DMT molekülüdür. DMT molekülü sayesinde bir insan ölüm ve doğum duygularını deneyimleyebilir, ölüm korkusunu yenebilir ve hiç bilmediği, görmediği alemlere yolculuk edebilir. Ancak kandidalarla bu bez kireçlendirilerek bu hormonun da salgılanmasının önüne geçilmiş olunuyor. Unutmayın çok fazla DMT hayal gördüren bir etki yaratırken, yetersiz DMT ise dünyayı donuk, sönük ve gri görmemize yol açar. Einstein "Hayal gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken, hayal gücü tüm dünyayı kapsar" demiştir. Bizlerin bilim adamı olmamızı, düşünme yeteneğimizi yani hayal görmemizi sağlayan bu hormon salgılanamaz ve böylece yine tüm insanlık dünyayı sönük, donuk, gri görür. Dünyadan, yaşamdan, müzikten kuş sesinden, çiçek kokusundan zevk almaz, batsın bu dünya şarkısını mırıldanır. yada ben doğarken ölmüşüm şarkısını avaz avaz bağırırsınız. Kardeşlerim Apollon tapınaklarında milattan önce rahipler defne yaprakları çiğnerlerdi. Defne vücutta tüm kandidaları yok ederek, epifiz bezinin rahiplerde daha fazla DMT hormonu salgılamasını sağlardı. Böylece kahin olarak gelecek de dahil, hayal dünyasına pencereleri açılırdı. Kedi ve köpeklerde epifiz bezi salgılaması ortalama insandan çok daha yüksektir ve sahiplerinin öleceklerini sezinlerler ve ulurlar, çok yakınım bir bayanın ölmeden önce kedisi yemeden içmeden kesildi ve kadın öldükten kısa bir süre sonra kedisi de öldü. Kandida mantarlarının öncelikle epifiz bezini sonra tüm vücudumuzun diğer organlarını kireçlendirmesinde ana amacın ne olduğunu kavradınız sanırım. Boyun fıtıkları, bel ağrıları, romatizmal ağrılar, fibromiyalji vb kandida mantarlarının oluşturduğu kireçlenme dir. Vücudumuzda kandidalarla mücadele etmeden önce bu ağrılardan kurtulamayız.


FLORÜRLÜ diş macunları, içinde sıvılaştırılmış karbondioksit gaz ve korkunç miktarda şeker katılan kolalı içecekler ve enerji içecekleri, yandiğı zaman her yanan şey gibi karbondioksit çıkaran sigara ve müptela olunması için filtresine bağımlılık yapıcı kimyasallar konan sigara filtreleri, doğum kontrol hapları, kortizon ilaçları, antibiyotikler, içeriğinde korkunç miktarda antibiyotik bulunan tavuk etleri sizlerin kandida mantarına enfekte olmanız için birer tuzaktır. Sigaranın kanser yapıcı etkisi vücudunuzda oksijen yerine karbondioksit solumanız sebebiyledir. Sigara içmek çok ciddi kandida enfeksiyonu yani dolayısıyla kandida hücreleri bir süre sonra kansere dönüşeceğinden KANSER sebebidir.
Kandidalardan ne kadar iyi korunursak o kadar güçlüyüz ve sağlıklıyız, diğer bir deyişle ölümsüzüz. Bu üst akıl her şeyi biliyor da son cümlemin onlar da farkında değiller.Yoksa kapımı çalarlardı.


Hepinizi çok seviyorum.


Prof.Dr. İbrahim USLU


Benzer Yazılar

 • Ekmek uzmanından ekmek severlere uyarı

  Ekmek uzmanından ekmek severlere uyarı

  Ekmek, hamur işi ve tatlılara düşkün Türk toplumunda hemen her evin mutfağında sık sık kullanılan maya, ortalama yüzde 50 oranında proteinin yanı sıra B grubu vitaminler, demir, krom, magnezyum, fosfor,…
 • Alzheimer'a aspirin mucizesi

  Alzheimer'a aspirin mucizesi

  ABD'de yapılan bir araştırma ise Alzheimerı engellemenin anahtarının dünyanın en çok kullanılan ilaçlarından biri olan aspirinde olabileceğini gösteriyor. Alzheimer hastalığı günde bir aspirin içerek önlenebilir
 • Helikobakter pilori, söylenildiği gibi midenin düşmanı mı?

  Helikobakter pilori, söylenildiği gibi midenin düşmanı mı?

  Sevgili okuyucularım, Helikobakter pilori (H. pilori) midemizde bulunan faydalı bir bakteridir. Bu bakterinin tespit edilmesi durumunda hemen size ya da yakınlarınıza onu yok etmek için çok güçlü antibiyotik verilebildiğine hepimiz…
 • İki dakika tüm hastalıklarını öğrenin

  İki dakika tüm hastalıklarını öğrenin

  Nanoteknoloji yöntemi ile Amerika’da üretilen Bioscan isimli cihaz vücudunuzdan kan alınmadan, herhangi bir tahlil yapılmadan gelecekte oluşabilecek hastalıkları teşhis etme fırsatını sunuyor.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirmenin en etkili yolları

  Bağışıklık sistemini güçlendirmenin en etkili yolları

  Havaların soğuması ile birlikte hastalıklar kapımızı çalmaya başladı. Yaşlı, çocuk, çalışan dinlemeden herkesi etkileyen hastalıklara karşı en etkili silahımız: bağışıklık sistemi.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler