Akademik personel olma fırsatı oluştu, kaçırmayın! İşte şartlar...

Üniversiteler öğretim görevlisi almak için ilan açtı. Başvuru detayları belli oldu.


Üniversiteler akademik personel alıyor
Gaziantep Üniversitesine 71 Öğretim Üyesi alınacak

Gaziantep Üniversitesi doçent,doktor öğretim üyesi ve profesör kadrolarına eleman almak için ilana çıktı.

Üniversitenin ilanına göre başvuranlar;

*Profesör kadroları daimi statüde olup; adaylar başvurulan anabilim dalını ve başlıca araştırma eserini de belirten dilekçelerine ekleyecekleri, Doçentlik belgesi, öğrenim belgeleri, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş, beyanname formu ile puanlama formu ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarının 1 (bir) takımını fiziksel ortamda; dosyadaki tüm bilgi ve belgeleri de PDF formatında 7 (yedi) adet taşınabilir belleğe aktararak Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır.
*Doçent kadroları daimi statüde olup, adaylar başvurulan anabilim dalını belirten dilekçelerine nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenim belgeleri, özgeçmiş, beyanname formu ile puanlama formu ve Doçentlik belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyaların 1 (bir) takımını fiziksel
ortamda; dosyadaki tüm bilgi ve belgeleri de PDF formatında 5 (beş) adet taşınabilir belleğe aktararak Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuruda bulunacaklardır. Doçentlik kadrolarına başvuranlardan, Doçentlik unvanını Üniversitelerarası Kurulca sözlü sınava tabi tutulmadan almış olan adaylar; müracaat ettikleri Doçent kadroları için, Üniversitemizin talebi doğrultusunda, Üniversitelerarası Kurulca oluşturulacak jüri üyelerince sözlü sınava tabi tutulacaklardır. Bu sınavdan başarılı olamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

*Doktor Öğretim Üyesi kadroları için adaylar; başvurulan anabilim dalını belirten dilekçelerine, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş, beyanname formu ile puanlama formu, yabancı dil belgesi, öğrenim belgelerinin onaylı sureti, ayrıca bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyaların 1 (bir) takımını fiziksel ortamda; dosyadaki tüm bilgi ve belgeleri de PDF formatında 5 (beş) adet taşınabilir belleğe aktararak, kadronun ilan edildiği birime şahsen başvuruda bulunacaklardır. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuran adaylar ilgili programa ilişkin eğitim dilinde yapılacak 20 (yirmi) dakikalık ders verebilme sınavına katılmak zorundadırlar.

Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuran adayların dosyaları Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesinde yer alan ve Rektörlüğümüzce kurulan Akademik Başvuru İnceleme Komisyonu (ABİK) tarafından değerlendirilecektir. Adaylar, ilana çıkılan kadrolardan yalnızca birine başvurabilecekler ve ilan şartlarında belirtilen hususların tamamını belgelendireceklerdir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

İzmir Demokrasi Üniversitesi öğretim üyesi alıyor

İzmir Demokrasi Üniversitesi Yabancı Diller Bölümüne 3 tane öğretim görevlisi alıyor. Adayların başvurması için; İngilizce öğretmenliği lisans mezunu olması, tezli yüksek lisans mezunu olması ve alanında 10 yıl tecrübesi olması gerekiyor.

İstenen belgeler ise;

1-Dilekçe
2-Özgeçmiş
3-Fotoğraf (3 adet son 6 ay içinde çekilmiş olmalı)
4-Nüfus cüzdanı fotokopisi
5-Onaylı diploma fotokopisi
6-Tecrübe şartını sağladığına ilişkin belge
7-ALES belgesi
8-Yabancı dil belgesi
9-Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu gösterir belge

Süresi içinde yapılmayan başvurular ile eksik belgeli dosyalar dikkate alınmayacak. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar kuruma ulaşması
gerekiyor.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretim üyesi alıyor

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne Doçent almak için ilana çıktı. Doçent adayları; özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir dosyayı dört nüsha olarak, ilanda belirtilen süre içerisinde teslim etmesi gerekiyor.

İstenen Belgeler:

- Başvuru Dilekçesi, Başvuru Formu, Bilgi formu, Nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet fotoğraf, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Yabancı Dil Belgesi
- Akademik unvanının gerektirdiği diploma ve belgelerin onaylanmış fotokopileri (Yurt dışından alınmış diplomaların onaylı suretleri ile denklik belgelerinin alınmış olması şarttır.) Başvurular ilanımızın yayımlandığı tarihten itibaren 21.06.2019 tarihine kadar İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan ve süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecek.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ


Benzer Yazılar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Kategorilerden Seçmeler