Ahmet Tamtekin

Ahmet Tamtekin

Ahmet Tamtekin, 1987’de Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İngiltere’de Coopers & Lybrand danışmanlık firmasında çalışmaya başlamıştır.


Belçika’da Exel Logistics ve Sabena Technics firmalarında yöneticilik görevlerinden sonra önce Monroe amortisörlerininı üreticisi Tenneco Automotive’de ve daha sonra Barbie bebeklerinin üreticisi Mattel’de Avrupa Lojistik ve Tedarik Zinciri Direktörü olarak görev almıştır.

2006 yılında Türkiye’ye dönen Ahmet Tamtekin Arkas Holding’de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Grup Başkanlığı yapmıştır.

Ahmet Tamtekin, 2009 yılında Engaged4Results koçluk ve liderlik gelişimi firmasını kurmuştur. Master Coach olan Ahmet Tamtekin yurt içinde ve Avrupa’da üst düzey yöneticilere koçluk hizmeti vermektedir.

2001-2006 ve 2009-2017 arasında Borusan Lojistik bağımsız yönetim kurulu üyeliği yapan Tamtekin 2010’dan beri Fransa’da Kedge Business School Master Programında Strateji konusunda ziyaretçi eğitmendir ve Bilgi Üniversitesinde ziyaretçi okutmandır.

Ahmet Tamtekin’in yayınlanmış iki kitabı vardır.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kurumsal hayatta en üst görevlere çıkan yol inanılmaz zorlu bir yoldur.  Zirveye çıkan yol, insanüstü çaba gerektiren görevler,

Kategorilerden Seçmeler