Deniz Delil

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

5 Mayıs boğa burcunda Yeniay!

Yeniay, maddi ve manevi değerler, güven, huzur, konfor gibi konuları temsil eden Boğa burcunda. Gerçekleştiği konum itibariyle, yeniay etkilerinin iletişim, haberler, eğitim, ulaşım gibi gündemlerle bağlantılı olarak ortaya çıkabileceğini söylemek mümkün.

Yeniaya eşlik eden retro gezegenler, geçmişten gelen çözülmemiş bazı da konuları bugüne taşıyacaktır.

 

Kişisel anlamda kardeşler, kuzenler ve yakın çevreyle ilgili gelişmelerin, iletişim, anlaşmalar ve yolculukların ön planda ve önemli olacağı bir dönem. Yeni ay haritasındaki sert açılar, bu süreçte bazı gerilim ve tatsızlıklara elverişli bir zemin hazırlıyor. Kolektif gezegenlerin retro hareketleri, özellikle geçmişten gelen, konuşulmayan, baskılanan bazı durum ve konuların, ani çıkışlara, tartışmalara, kazalara neden olabileceğinden söz ediyor. Ancak adil, etik ve iletişimde ölçülü olabildiğimiz koşulda, kimileri için adaletin yerine gelmesi, gerilimlerin sonlanması ve bazı sorunların kalıcı olarak çözüme ulaşması mümkün.

 

Yeni ay genel anlamda toplumun değerlerini, huzur ve refahını ilgilendiren temaları vurguluyor. Bu temalar maddi kaynakları kapsadığı gibi , toplumun ortak bilinci, değer yargıları ve inançlarını da ilgilendiriyor. Örneğin toplumun huzurunu alt üst eden, ancak diğer yandan değerlerini derinden sorgulatan, şiddet ve istismarlar olayları gibi. Yeni ayın sert açıları, toplumsal sorumluluk ve değerler, diğer yandan düşünce ve ifade özgürlüğünden söz eden gündemler getirebilir. Bu dönemde haberler, iletişim, eğitim, ulaşım, meclis görüşmelerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Siyasi ya da sosyal grup ve dernekler bu gelişmelerde rol alabilir. Ayrıca tanınmış kişiler, eğlence ve sanat dünyası hakkında duyacağımız ilginç haberler yine yeni ayın konuları arasında yer alacaktır.

 

Umuyorum ki yaşanan bütün sıkıntılar nihayetinde gerçek çözümleri ve adaleti beraberinde getirsin.

Son tahlilde, her şey yerli yerinde, her şey olması gerektiği gibi.

Londra’dan sevgiler.


Benzer Yazılar

 • 19 Mayıs akrep burcunda dolunay!

  19 Mayıs akrep burcunda dolunay!

  Dolunaylar sonlanma ve sonuçlanma enerjisi taşır. Dolunay ışığı altında, bazı konular aydınlanıp açıklığa kavuşur.
 • 19 Nisan Terazi Burcunda Dolunay!

  19 Nisan Terazi Burcunda Dolunay!

  Gergin açılara sahip dolunay, genel anlamda gerilim ve mücadele içeren sonlanmaların habercisi. Özellikle geçmişten gelen, baskı ve engel oluşturan kronikleşmiş sorunların açığa çıktığı ve bir sonuca ulaşacağı süreçleri ifade ediyor.
 • Astroloji gündemi: Jupiter retrosu - Deniz Delli

  Astroloji gündemi: Jupiter retrosu - Deniz Delli

  Büyüme, bolluk ve bereketin gezegeni Jupiter, Yay burcunda geri hareketine başladı. Yaklaşık dört ay sürecek bu zaman diliminde genel anlamda şans, iyimserlik ve bereketin çok da kolay akamadığı, din, hukuk,…
 • Burçlara özel Nisan ayı yorumu - Deniz Delil

  Burçlara özel Nisan ayı yorumu - Deniz Delil

  Bahar ayları tazelenme ve yenilenme zamanlarıdır. 5 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşen yeniay, hayata dair yeni adımların atıldığı, atılan tohumların yeşermeye başladığı bir tazelenme sürecini anlatıyor.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler