Deniz Delil

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

3 Haziran İkizler Burcunda Yeniay!

İkizler burcunda Merkür etkisinin oldukça baskın olduğu bir yeniay geçekleşecek. Genel anlamda, Merkür’ün temsil ettiği akıl, iletişim, eğitim, ulaşım, sözleşme ve anlaşmalarla ilgili konuların gündemde olacağı, yoğun bir yeni ay döneminden söz etmek mümkün.

Yeniay sırasında ışıklar ve diğer gezegenlerin bazı açıları, aldanma, yanılgı, manipülasyon, haksızlıklar, hayal kırıkları gibi temaları vurguluyor.

Kişisel anlamda kariyer, ortaklıklar, aile ve evlilikle ilgili konularda, aldanma, hayal kırıklıkları, yanlış anlaşılmaların yaşanabileceği bir süreç olasıdır ve bu sürecin sonunda bazı için yol ayrımları söz konusu olabilir. Yeniay sırasında retrograde hareketine devam eden gezegenlerin etkisi, bu gündemlerin geçmişten gelen konularla bağlantılı olmasını da mümkün kılıyor. Geçmişteki yanılgıların fark edildiği ve yapılan hataların neden olduğu sorunlu ve zorunlu yüzleşmelerin yaşandığı bir sürece işaret edebilir. Bu noktada aklı selim düşünebilmek, doğru iletişim kurabilmek, duygu sömürüsü ve manipülasyonlara karşı temkinli olup, olaylara serin kanlı yaklaşabilmek önemli. Doğru analiz ve akılcı bir yöntemle sorunlara çözüm bulmak mümkün olabilir. İletişimin yoğun olacağı ve olayların hızlı gelişebileceği bu süreçte, ‘çok bilen çok yanılır deyimini’ de akılda tutmakta fayda var. Bazı konuların açıklığa kavuşması için araştırmak, anlamaya çalışmak veya zaman tanımak faydalı olabilir.

Ülke açısından dış ilişkiler ve anlaşmalarla ilgili belirsiz, yanıltıcı ve olayların perde arkasının görünenden farklı olabileceği gündemler gelişebilir. Bu günlerde yanıltıcı haber ve bilgilere daha fazla maruz kalmak olasıdır. Tepki verirken, olayları akıl süzgecinden geçirebilmenin önemli olduğu bir süreç olacaktır.


Son tahlilde, her şey yerli yerinde, her şey olması gerektiği gibi

Sevgiler


Benzer Yazılar

 • 17 Haziran Yay Burcunda Dolunay!

  17 Haziran Yay Burcunda Dolunay!

  Bir süredir çoğumuzun hayatında gerilimler yaratarak seyrine devam eden gökyüzü,
 • 19 Mayıs akrep burcunda dolunay!

  19 Mayıs akrep burcunda dolunay!

  Dolunaylar sonlanma ve sonuçlanma enerjisi taşır. Dolunay ışığı altında, bazı konular aydınlanıp açıklığa kavuşur.
 • 5 Mayıs boğa burcunda Yeniay!

  5 Mayıs boğa burcunda Yeniay!

  Yeniay, maddi ve manevi değerler, güven, huzur, konfor gibi konuları temsil eden Boğa burcunda. Gerçekleştiği konum itibariyle, yeniay etkilerinin iletişim, haberler, eğitim, ulaşım gibi gündemlerle bağlantılı olarak ortaya çıkabileceğini söylemek…
 • 19 Nisan Terazi Burcunda Dolunay!

  19 Nisan Terazi Burcunda Dolunay!

  Gergin açılara sahip dolunay, genel anlamda gerilim ve mücadele içeren sonlanmaların habercisi. Özellikle geçmişten gelen, baskı ve engel oluşturan kronikleşmiş sorunların açığa çıktığı ve bir sonuca ulaşacağı süreçleri ifade ediyor.
 • Astroloji gündemi: Jupiter retrosu - Deniz Delli

  Astroloji gündemi: Jupiter retrosu - Deniz Delli

  Büyüme, bolluk ve bereketin gezegeni Jupiter, Yay burcunda geri hareketine başladı. Yaklaşık dört ay sürecek bu zaman diliminde genel anlamda şans, iyimserlik ve bereketin çok da kolay akamadığı, din, hukuk,…

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler