Deniz Delil

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş Tutulması!

Güneş tutulmaları, önemli yenilikler getiren ve etkisi uzun sürelere yayılacak keskin değişiklikleri anlatan yeni aylardır.

Yengeç burcundaki güneş tutulması, aslında bir süredir gelişmeye başlamış, hatta bazılarımız 9 ve 18 yıl öncesine dayanan bazı olaylarla bağlantılı bir dönüm noktasını ifade ediyor. Bu süreçlerde temelleri atılan konuları, bugün geldiğimiz noktaya taşıyan etkiler gibi düşünmek mümkün. Bir çoğumuz için, bir dönemi kapatıp, yeni bir dönemi başlatıyor olması bakımından önemli bir sürece giriyoruz.

Tutulma pozisyonu ve yönetici gezegenler açısından, geçmişte yaşananların bizi getirdiği bu noktada, farklı bir hayat düzenine doğru yönlendirebilecek gelişmeler yaşamamamız kaçınılmaz görünüyor. Yaşadığımız üzüntüler, hayal kırıklıkları ve haksızlıklar sonucunda alabileceğimiz kararlar, bizleri hayatımızı yeniden yapılandırmaya zorluyor bir bakıma. Yeni hayat alanımızı olabildiğince sağlam bir zemin üzerine kurmak, üzüntü ve sıkıntıların geçici, ancak yaşayacağımız değişikliklerin kalıcı olabileceğini bilerek yeniye yer açmayı başarabilmek önemli bu yüzden.

Tutulmayı, kişisel haritalardaki konumuna göre, iş, kariyer, ev, yuva, aile, ülke, taşınma gibi konularda yaşanacak gelişmelerle, hayatlarımızın yönünün değiştiği ve bundan sonraki hayatımızı ve kaderimizi çizecek bir başlangıç gibi düşünebiliriz bu bakımdan.

Son tahlilde, her şey yerli yerinde, her şey olması gerektiği gibi.
Sevgiler


Benzer Yazılar

 • 17 Temmuz Oğlak Tutulması!

  17 Temmuz Oğlak Tutulması!

  Oğlak burcundaki ay tutulması, Yengeç burcunda gerçekleşen güneş tutulmasının bir bakıma devamı niteliğinde.
 • 2 Temmuz Güneş Tutulması!

  2 Temmuz Güneş Tutulması!

  Merhabalar Astroloji Dostlarım , Derinliklerinde kendini arayıp , kendini ararken varoluşun mekanik ve metafiziki yapısını keşfedenler ;
 • 17 Haziran Yay Burcunda Dolunay!

  17 Haziran Yay Burcunda Dolunay!

  Bir süredir çoğumuzun hayatında gerilimler yaratarak seyrine devam eden gökyüzü,
 • 3 Haziran İkizler Burcunda Yeniay!

  3 Haziran İkizler Burcunda Yeniay!

  İkizler burcunda Merkür etkisinin oldukça baskın olduğu bir yeniay geçekleşecek. Genel anlamda, Merkür’ün temsil ettiği akıl, iletişim, eğitim, ulaşım, sözleşme ve anlaşmalarla ilgili konuların gündemde olacağı, yoğun bir yeni ay…
 • 19 Mayıs akrep burcunda dolunay!

  19 Mayıs akrep burcunda dolunay!

  Dolunaylar sonlanma ve sonuçlanma enerjisi taşır. Dolunay ışığı altında, bazı konular aydınlanıp açıklığa kavuşur.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler