Deniz Delil

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

19 Mayıs akrep burcunda dolunay!

Dolunaylar sonlanma ve sonuçlanma enerjisi taşır. Dolunay ışığı altında, bazı konular aydınlanıp açıklığa kavuşur.

19 Mayıs dolunayı, derinliği, tutkuları, yeniden doğuşu ve aynı zamanda hastalık, çürüme ve ölümü temsil eden Akrep burcunda. Dolunayla birlikte derindeki yara izlerinin, gün yüzüne çıkmamış, saklı kalmış konuların ortaya dökülmesi, kronik halde devam eden bir çok sorunun nihayete ermesi mümkün. Sağlıklı bir şekilde yeniden başlayabilmek için, zamanı dolanın gitmesi, kanserli dokunun çıkarılması, korku ve güvensizlik yaratan her ne varsa giderilmesi ya da şifalanıp, iyileştirilmesi gereklidir zira.

Kişisel anlamda ev, aile, kökler, vatan gibi temalar eşliğinde, hayatımızdaki bazı konularda gidişatın netleştiği, bir anlamda kaderin yazıldığı zamanlar. Dolunay bazılarına, kariyer, iş hayatı gibi konularda gelişmeler getirirken, bazıları için aşk, evlilik ve aile meseleleri gündemde olabilir. Diğer yandan ayrılıklar, kayıplar, sağlık sorunları da yine bu sürecin temaları arasında olacaktır. Bu süreçte ani ve beklenmedik olaylar, gelişmelerin hızlanmasını sağlayabilir.

Ölüm ve doğum hayatın iki farklı yüzü. Doğum için geçen süreç zorlu olsa da, doğan her şey yeterince beslenir, emek verilirse büyüyüp gelişecektir. Bu durum kişiler için olduğu kadar, toplumlar, ülkeler için de geçerli. İlerleyebilmek için dirayetli olup, geri adım atmamak gerekir. Neyi beslersek onu büyütürüz, bu yüzden dik durmak ve umudu koruyabilmek önemli.

Son tahlilde her şey yerli yerinde, her şey olması gerektiği gibi.

Sevgiler


Benzer Yazılar

 • 15 Ağustos Kova Burcunda Dolunay!

  15 Ağustos Kova Burcunda Dolunay!

  Aslan-Kova aksındaki dolunayın ana teması, ben ve başkaları. Ağustos başındaki Aslan yeniayla birlikte vurgulanan benlik, kendini ifade ve ortaya koyma konusu, bu kez ilişkilerimiz, dahil olduğumuz sosyal çevre ve gruplar,…
 • Aslan Burcunda Yeniay!

  Aslan Burcunda Yeniay!

  Yeni ayın ana teması, benliği ve duyguları ortaya koymak, yani bireyselliğin ifadesi .
 • 17 Temmuz Oğlak Tutulması!

  17 Temmuz Oğlak Tutulması!

  Oğlak burcundaki ay tutulması, Yengeç burcunda gerçekleşen güneş tutulmasının bir bakıma devamı niteliğinde.
 • 2 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş Tutulması!

  2 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş Tutulması!

  Güneş tutulmaları, önemli yenilikler getiren ve etkisi uzun sürelere yayılacak keskin değişiklikleri anlatan yeni aylardır.
 • 17 Haziran Yay Burcunda Dolunay!

  17 Haziran Yay Burcunda Dolunay!

  Bir süredir çoğumuzun hayatında gerilimler yaratarak seyrine devam eden gökyüzü,

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler