14 Ekim 2019'da gün 14/5 #günerji ise 36/9 ediyor. Bu tarih değişim ve yenilenme için önemli enerjileri içeriyor ve bu değişim tam bir mücadele ve çalışma sonrası başlıyor.
Gelişecek süreçler size sorumluluk yüklerken aslında büyük dönüşümlerin süreçlerini de beraberinde getiriyor!
 
Bu günün bir dolunay günü oldugunu ve Koç Burcunda oluştuğunu düşünürsek bunun oldukça hareketli ve girişimci bir enerjiyle sizi destekleyeceğini söyleyebiliriz! 
 
Zoru kolay yapan, sorunlar varsa onların kökenine inerek ve kendinizi kandırmadan çözümler üretmek! Sizi neyin geliştireceğini bilmeden, cahilce yapılan eylemler , özellikle düşünülmeden verilen kararlar ve uygulamalar zarar verebilir!
 
Dilin kemiği yok ağzınıza geldiği konuşursanız o zaman kırdıklarınızı toplamak kolay olmayacak ve hatta size karşıt birçok süreç getirecektir. 
 
Şiddetin, buna bağlı kayıpların olabileceği, araç kazalarının çok olabileceği, çocukların zarar görebileceği bu dönemde herkes daha sakin ve anlayışlı olmaya gayret ederse ve durumu anlayarak harekete geçerse, yıkıcı eylemler azalabilir!
 
Ekim ayı dengeler açısından çok önemli bir ay! Böyle zamanlarda içsel dengenizi koruyabilirseniz dışsal dengenizi de oluşturabilirsiniz. Insanın mücadelesi kendisiyledir aslında. Kendinize kızgınken bunu başkalarına yansıtmak anlamsız olaylara meydan verecektir!
 
Çözüm arayışında olmak, geçmişin takıntılarını bırakıp şimdi ve yarınlara bakmak ve bu bakışı destekleyen eylemler  içinde olmak, ayrıca eylemi doğru bir akıl ve ruh dengesiyle yapmak bu dolunayın artıları olacaktır. Nedeni bilmek çözüme yardımcı olabilir bununla birlikte ne istediğiniz daha önemli! Değişimi ve dönüşümü konuşurken nedenler yerine ne istediğinizi düşünmek ve ona göre harekete geçmek daha doğru adımlar atmanıza yarayacaktır. 
 
Dolunayın ışığı yeniden var olmanın yılında oldukça önemli bir dönemde geceleri aydınlatıyor! Başkalarını değiştirmekle değil kendinizi yenilemekle uğraşın! Her hareketinize sevgi katın! Saygıyla yapın ve karşılayın! Geçmişin yaralarını iyileştirin ve kendinizi yeni bir döneme hazırlayın!
 
Barışla huzurla sevgiyle ve aşkla bollukla bereketle..
 
 

Benzer Yazılar

 • Kasım 2019 için Günerji!

  Kasım 2019 için Günerji!

  Yılın sonuna yaklaşırken 2019 yılının kendini yeniden var etmeye dayalı enerjisi Kasım ayında son bir nefesle herkese bugüne kadar “gitmez böyle dedirten” neler varsa bunları değiştirme fırsatı sunuyor. Geçmişin tortusundan…
 • Değişim dönüşüm farkındalık!

  Değişim dönüşüm farkındalık!

  Çoğu insan, alışık olduğu kalıplaşmış düşünme ve davranış biçimlerini "normal" kabul eder ve farkında olmadan bunlara sımsıkı tutunmuş halde yaşar.
 • Finansal astroloji: Değişim bu hafta başlıyor!

  Finansal astroloji: Değişim bu hafta başlıyor!

  Geçen hafta Finansal Astroloji ile Piyasalarda eğilim değişikliği olacağını yazmıştım. Youtube kanalımı takip edenler de bu konuyu detaylı olarak Teknik Analiz ile birlikte dinlediler.Dolar/TL eğiliminin değiştiğini 5.30 un üzerine yerleştiğini…
 • Finansal astroloji: Değişin, yoksa oyun dışında kalırsınız!

  Finansal astroloji: Değişin, yoksa oyun dışında kalırsınız!

  Bir önceki 0 derece Aslan Burcu Ay tutulmasını 21 ocak 2000 tarihinde yaşamıştık.
 • Kasım Günerji

  Kasım Günerji

  Kasım 2018 bir çok açıdan önemli dönüm noktaları olan ve gerçekten yaşam üzerinde büyük dönüşümlere vesile olabilecek etkili olayların gelişebileceği önemli bir ay.

Yorum Ekle

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler