Ekonomist - Danışman / Hikmet Baydar

Eposta: hikmet.baydar@ekonomidoktorunuz.com

Sermaye Piyasası Kurulu 10/02/2017 tarihli resmi gazetede yayımlanan bir dizi…
Yazar / Eddi Anter

Eposta: eddi.anter@ekonomidoktorunuz.com

Bizler 88 senelik Türkiye Cumhuriyet tarihimizde 61 tane farklı hükümet…
Duygusal  Detoks  Uzmanı / Reyhan Elmasri

Eposta: reyhan.elmasri@ekonomidoktorunuz.com

Şirketlerin %78’i çalışanların bütünsel sağlığını (wellness) kritik iş stratejilerinin bir…
Sosyal Hizmetler Uzmanı / Fatih Kılıçarslan

Eposta: fatih.kilicarslan@ekonomidoktorunuz.com

Aile ve sosyal yaşamda üretim araçlarında hızlı gelişim, karı-koca arasındaki…
Dr. B. Sıla Özdemir

Eposta: sila.ozdemir@ekonomidoktorunuz.com

Aşırı stres hastalığa davet çıkarır. Stres, vücutta biriken zararlı atıklardan,…
Finansal Astroloji / Betül Erdem

Eposta: betul.erdem@ekonomidoktorunuz.com

Merhaba sevgili okurlar! Bu hafta21 Şubat Salı günü Merkür ve…
Eğitmen / Özlem Ada

Eposta: ozlem.ada@ekonomidoktorunuz.com

“Bakıcı müşteri”“Alıcı müşteri”“Paralı müşteri”“Parasız müşteri”Yukarıdaki sözler size tanıdık geliyor mu?…
Saygı  Günenç

Eposta: saygi.gunenc@ekonomidoktorunuz.com

İş yerinde yaşanan her olay mobbing midir? Çoğu zaman mobbing…
Beden Mühendisi / Bahar Pançuk Deniz

Eposta: bahar.poncuk@ekonomidoktorunuz.com

Nöro-Liderlik Koçu / Deniz Öztaş

Eposta: deniz.oztas@ekonomidoktorunuz.com

“Sorunları oluştuğu boyutta çözemezsiniz…” [Albert Einstein]
Gezi yazarı / Diğdem Kaçmaz

Eposta: digdem.kacmaz@ekonomidoktorunuz.com

  "Sen düşünceden ibaretsin, geriye et ve kemiksin, gül düşünür…
Ses Masajı Terapisti / Sırma Belin

Eposta: sirma.belin@ekonomidoktorunuz.com

Gelecekte şifanın sadece titreşimlerle gerçekleşeceği görüşünden yola çıkılırsa , şarkı…
Şükrü Terzi

Eposta: sukru.terzi@ekonomidoktorunuz.com

Son yıllarda eğitimden satışa, kişisel gelişimden depresyona bir çok konuda…
Kürşat Tuncel

Eposta: kursat.tuncel@ekonomidoktorunuz.com

240 ay vadeli kredi sürdürülebilir değildir...
Yunus Bayram

Eposta: yunus.bayram@ekonomidoktorunuz.com

Son günlerde ne tadımız kaldı ne de tuzumuz. Ne atılan…
Merve Akman

Eposta: merve.akman@ekonomidoktorunuz.com

Müfit Yılmaz Gökmen

Eposta: mufit.gokmen@ekonomidoktorunuz.com

Philips Ortadoğu ve Türkiye CEO’su Dr. Arjen Radder, Philips’in gelecek…
Edip Uras

Eposta: edip.uras@ekonomidoktorunuz.com

Futbol seyretmek, takip etmek, konuşmak ve ayakkabıları parçalarcasına sokaklarda oynamak,…
Dr.Müh.Gülay SAVAŞ

Eposta: gulay.savas@ekonomidoktorunuz.com

• İşinizi çok iyi bilmenize rağmen, süreçlerinizi yönetmekte sıkıntı mı…
İsak Nino Debehar

Eposta: isaknino.debehar@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili OkurlarımızBu yazımda, Türkiye'yi son yıllarda, fiatındaki artışlarla en çok…
Araştırma Müdürü / Murat Tufan

Eposta: murat.tufan@ekonomidoktorunuz.com

Ligin ilk yarısı Medipol Başakşehir’in liderliği ile sona erdi. Ancak…
Yatırım Uzmanı / Tümay Sarıışık

Eposta: tumay.sariisik@ekonomidoktorunuz.com

Yoğun bir haftayı geride bırakırken hacimsiz bir gün ile yeni…
Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğt. Gamze Sağıroğlu

Eposta: gamze.sagiroglu@ekonomidoktorunuz.com

Her birimiz görünende ayrı görünmeyende bir, bütünlüğün denizinde yüzeriz. Her ruh…
Makbule Safkan

Eposta: makbule.safkan@ekonomidoktorunuz.com

Vücudumuzun tüm yükünü çeken omurgamızın sağlığını korumak yaşam kalitemizin en…
Ayşegül Savaş

Eposta: Aysegul.Savas@ekonomidoktorunuz.com

Korku ile baş etmek için ortaya konan davranışlar,mantıksal olmaktan çok…
Aile İletişim Psikoloji Danışmanı / Bilimseli Akarsu

Eposta: Bilimseli.Akarsu@ekonomidoktorunuz.com

Uzm.Dr. Seda Ülgen

Eposta: seda.ulgen@ekonomidoktorunuz.com

Hayatlar karmakarışık, hayallerimize bu karmaşıklığın içerisinde yer açmaya çalışıyoruz. Sığdıramadıkça,…
Onur Erol

Eposta: onur.erol@ekonomidoktorunuz.com

Beyaz bir sayfa açınca ne değişiyor, ne kurtarıyor bizi? Ne…
Nevin Aydemir Tanık

Eposta: nevin.tanik@ekonomidoktorunuz.com

Finansal varlıkların ve menkul kıymetlerin alınıp satıldığı finans piyasaların geneline…
Nermin Aydemir

Eposta: nermin.aydemir@ekonomidoktorunuz.com

Son dönemde canım annem şeker hastalığına yakalandı. Öyle böyle değil.…
Sanatçı / Cengiz Coşkuner

Eposta: cengiz.coskuner@ekonomidoktorunuz.com

Kış akşamları Bülent Özdemir'in eşsiz yorumu ve Hande Dönmez ile…
Serbest Yazar/ Cem Köroğlu

Eposta: cem.koroglu@ekonomidoktorunuz.com

Günümüz dünyasında internet kullanımının günden güne gelişmesi ve çeşitlenmesi neticesinde…
Sebla Tanık

Eposta: sebla.tanik@ekonomidoktorunuz.com

Can Yücel’den Turgut Uyar’a, Behçet Necatigil’den Attilâ İlhan’a şiirimizin usta…
Spor ve Vücut Geliştirme Eğitmeni Batuhan Tekin

Eposta: batuhan.tekin@ekonomidoktorunuz.com

Üçgen bir vücut, dikkat çeken kol kasları, baklava dilimi karın,…

3 Goz Danis

Kategorilerden Seçmeler