Ekonomist - Danışman / Hikmet Baydar

Eposta: hikmet.baydar@ekonomidoktorunuz.com

Türkiye İstatistik Kurumu 31/03/2017 günü Şubat 2017 dış ticaret istatistiklerini…
Yazar / Eddi Anter

Eposta: eddi.anter@ekonomidoktorunuz.com

İnsanoğlu daha ilk günden yalnız kalmaya dayanamadı. Âdem yanında Havva’ya…
Duygusal  Detoks  Uzmanı / Reyhan Elmasri

Eposta: reyhan.elmasri@ekonomidoktorunuz.com

Uzmanlar kadın ve erkek beyninde ciddi yapısal farklılıklar olduğunu ortaya…
Sosyal Hizmetler Uzmanı / Fatih Kılıçarslan

Eposta: fatih.kilicarslan@ekonomidoktorunuz.com

bekleyen insanlar görüşmüşBir kurumda çalışanlar arasında sağlıklı ve verimli iletişim,…
Dr. B. Sıla Özdemir

Eposta: sila.ozdemir@ekonomidoktorunuz.com

Aşırı stres hastalığa davet çıkarır. Stres, vücutta biriken zararlı atıklardan,…
Finansal Astroloji / Betül Erdem

Eposta: betul.erdem@ekonomidoktorunuz.com

Merhabasevgili okurlar! 17 Nisan Pazartesi günü Güneş ve Satürn üçgen…
Eğitmen / Özlem Ada

Eposta: ozlem.ada@ekonomidoktorunuz.com

“Bakıcı müşteri”“Alıcı müşteri”“Paralı müşteri”“Parasız müşteri”Yukarıdaki sözler size tanıdık geliyor mu?…
Saygı  Günenç

Eposta: saygi.gunenc@ekonomidoktorunuz.com

İş yerinde yaşanan her olay mobbing midir? Çoğu zaman mobbing…
Beden Mühendisi / Bahar Pançuk Deniz

Eposta: bahar.poncuk@ekonomidoktorunuz.com

Nöro-Liderlik Koçu / Deniz Öztaş

Eposta: deniz.oztas@ekonomidoktorunuz.com

“Sorunları oluştuğu boyutta çözemezsiniz…” [Albert Einstein]
Gezi yazarı / Diğdem Kaçmaz

Eposta: digdem.kacmaz@ekonomidoktorunuz.com

  "Sen düşünceden ibaretsin, geriye et ve kemiksin, gül düşünür…
Ses Masajı Terapisti / Sırma Belin

Eposta: sirma.belin@ekonomidoktorunuz.com

Gelecekte şifanın sadece titreşimlerle gerçekleşeceği görüşünden yola çıkılırsa , şarkı…
Şükrü Terzi

Eposta: sukru.terzi@ekonomidoktorunuz.com

Son yıllarda eğitimden satışa, kişisel gelişimden depresyona bir çok konuda…
Kürşat Tuncel

Eposta: kursat.tuncel@ekonomidoktorunuz.com

Sizin de çevrenizde süper fikirleri olan proje adamları var mı?…
Yunus Bayram

Eposta: yunus.bayram@ekonomidoktorunuz.com

Son günlerde ne tadımız kaldı ne de tuzumuz. Ne atılan…
Merve Akman

Eposta: merve.akman@ekonomidoktorunuz.com

Müfit Yılmaz Gökmen

Eposta: mufit.gokmen@ekonomidoktorunuz.com

Philips Ortadoğu ve Türkiye CEO’su Dr. Arjen Radder, Philips’in gelecek…
Ticari Gayrimenkul Uzmanı / Serdar Sevinç

Eposta: serdar.sevinc@ekonomidoktorunuz.com

6570 sayılı kanun ve Borçlar Kanunu’na göre mal sahibinin ihtiyaç…
Edip Uras

Eposta: edip.uras@ekonomidoktorunuz.com

Futbol seyretmek, takip etmek, konuşmak ve ayakkabıları parçalarcasına sokaklarda oynamak,…
Dr.Müh.Gülay SAVAŞ

Eposta: gulay.savas@ekonomidoktorunuz.com

Teknolojinin denetimsiz ve aşırı kullanıldığında çocuklar üzerinde zararları olabileceğini kaydeden…
İsak Nino Debehar

Eposta: isaknino.debehar@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili Okuyucularımız Bu yazımda biraz geç kaldım bunun için sizlerden…
Deniz Demirsoy

Eposta: Deniz.Demirsoy@ekonomidoktorunuz.com

Sanat bireyin ve toplumun bilinçlenmesi,her açıdan zenginleşip,güçlenmesi için gereklidir.Toplumların gelişmişlik…
Araştırma Müdürü / Murat Tufan

Eposta: murat.tufan@ekonomidoktorunuz.com

Ligin ilk yarısı Medipol Başakşehir’in liderliği ile sona erdi. Ancak…
Yatırım Uzmanı / Tümay Sarıışık

Eposta: tumay.sariisik@ekonomidoktorunuz.com

Yoğun bir haftayı geride bırakırken hacimsiz bir gün ile yeni…
Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğt. Gamze Sağıroğlu

Eposta: gamze.sagiroglu@ekonomidoktorunuz.com

Her birimiz görünende ayrı görünmeyende bir, bütünlüğün denizinde yüzeriz. Her ruh…
Makbule Safkan

Eposta: makbule.safkan@ekonomidoktorunuz.com

Vücudumuzun tüm yükünü çeken omurgamızın sağlığını korumak yaşam kalitemizin en…
Psikolojik Gelişim & Aile Danışmanı / Nur Meriç

Eposta: nur.meric@ekonomidoktorunuz.com

Hayatlarımızın en güzel anlarını farkına varmadan düşüncesizce heba ettiğimiz, taraflarının…
Ayşegül Savaş

Eposta: Aysegul.Savas@ekonomidoktorunuz.com

İzafi dünya dediğimiz,yaşam koşullarımızı gerçekleştiren,bize sosyal statü ve kimlikler getiren…
Aile İletişim Psikoloji Danışmanı / Bilimseli Akarsu

Eposta: Bilimseli.Akarsu@ekonomidoktorunuz.com

Uzm.Dr. Seda Ülgen

Eposta: seda.ulgen@ekonomidoktorunuz.com

En zayıf varlık insan…. Ağır bir söylem belki, ama zayıf…
Onur Erol

Eposta: onur.erol@ekonomidoktorunuz.com

Beyaz bir sayfa açınca ne değişiyor, ne kurtarıyor bizi? Ne…
Nevin Aydemir Tanık

Eposta: nevin.tanik@ekonomidoktorunuz.com

Finansal varlıkların ve menkul kıymetlerin alınıp satıldığı finans piyasaların geneline…
Nermin Aydemir

Eposta: nermin.aydemir@ekonomidoktorunuz.com

Yapılan araştırmalar Amerika'da suçun en belirgin sebeplerinden bir tanesinin de…
Sanatçı / Cengiz Coşkuner

Eposta: cengiz.coskuner@ekonomidoktorunuz.com

Selam değerli dostlar. Yazılarımı, Ekonomi Doktorunuz’da sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.
Serbest Yazar/ Cem Köroğlu

Eposta: cem.koroglu@ekonomidoktorunuz.com

Günümüz dünyasında internet kullanımının günden güne gelişmesi ve çeşitlenmesi neticesinde…
Sebla Tanık

Eposta: sebla.tanik@ekonomidoktorunuz.com

Can Yücel’den Turgut Uyar’a, Behçet Necatigil’den Attilâ İlhan’a şiirimizin usta…
Spor ve Vücut Geliştirme Eğitmeni Batuhan Tekin

Eposta: batuhan.tekin@ekonomidoktorunuz.com

Üçgen bir vücut, dikkat çeken kol kasları, baklava dilimi karın,…

Kategorilerden Seçmeler