ekonomidoktorunuz
Ekonomist - Danışman / Hikmet Baydar

Eposta: hikmet.baydar@ekonomidoktorunuz.com

2015 yılında 2.3308 TL seviyesinden başlayan ve 2.2727 TL seviyesine…
Yazar / Eddi Anter

Eposta: eddi.anter@ekonomidoktorunuz.com

Bizler 88 senelik Türkiye Cumhuriyet tarihimizde 61 tane farklı hükümet…
Duygusal  Detoks  Uzmanı / Reyhan Elmasri

Eposta: reyhan.elmasri@ekonomidoktorunuz.com

Düzenli egzersiz ve uygun beslenmeyle kaslar, vücut direnci ve performansı…
Sosyal Hizmetler Uzmanı / Fatih Kılıçarslan

Eposta: fatih.kilicarslan@ekonomidoktorunuz.com

Çocuğun gelişim süreci bedensel, ruhsal ve sosyal değişimi içerir. Çocuk…
Dr. B. Sıla Özdemir

Eposta: sila.ozdemir@ekonomidoktorunuz.com

Aşırı stres hastalığa davet çıkarır. Stres, vücutta biriken zararlı atıklardan,…
Finansal Astroloji / Pınar Köseoğlu

Eposta: pinar.koseoglu@ekonomidoktorunuz.com

Merhaba sevgili okurlar! Bu hafta Mars Şiron kavuşumu ve Marsın…
Eğitmen / Özlem Ada

Eposta: ozlem.ada@ekonomidoktorunuz.com

Sizce bu çağın en kronik hastalığı nedir? Bana sorarsanız “mutsuzluk”…
Saygı  Günenç

Eposta: saygi.gunenc@ekonomidoktorunuz.com

İş yerinde yaşanan her olay mobbing midir? Çoğu zaman mobbing…
Beden Mühendisi / Bahar Pançuk Deniz

Eposta: bahar.poncuk@ekonomidoktorunuz.com

Nöro-Liderlik Koçu / Deniz Öztaş

Eposta: deniz.oztas@ekonomidoktorunuz.com

Kaderci misin? Her şeyin kader olduğunu düşünüyor ve birey olarak…
Gezi yazarı / Diğdem Kaçmaz

Eposta: digdem.kacmaz@ekonomidoktorunuz.com

Gezimize konu olan Kadıköy’ün en eski yerleşim yerlerinden biri olan…
Ses Masajı Terapisti / Sırma Belin

Eposta: sirma.belin@ekonomidoktorunuz.com

Gelecekte şifanın sadece titreşimlerle gerçekleşeceği görüşünden yola çıkılırsa , şarkı…
Arzu Özen

Eposta: arzu.ozen@ekonomidoktorunuz.com

Aynı şeyi üç gün içerisinde iki kez düşününce, yazmak için…
Şükrü Terzi

Eposta: sukru.terzi@ekonomidoktorunuz.com

Son yıllarda eğitimden satışa, kişisel gelişimden depresyona bir çok konuda…
Kürşat Tuncel

Eposta: kursat.tuncel@ekonomidoktorunuz.com

Ekonomik krizlerde insanların gelecekleri konusunda hissettikleri belirsizlik ve güvensizlik artar.…
Yunus Bayram

Eposta: yunus.bayram@ekonomidoktorunuz.com

Son günlerde ne tadımız kaldı ne de tuzumuz. Ne atılan…
Merve Akman

Eposta: merve.akman@ekonomidoktorunuz.com

Müfit Yılmaz Gökmen

Eposta: mufit.gokmen@ekonomidoktorunuz.com

Kriptografi dediğimiz şifreleme bilimi, yörüngede sayıları fazlasıyla artan uyduların çarpışmasını…
Araştırma Müdürü / Murat Tufan

Eposta: murat.tufan@ekonomidoktorunuz.com

Ligin ilk yarısı Medipol Başakşehir’in liderliği ile sona erdi. Ancak…
Yatırım Uzmanı / Tümay Sarıışık

Eposta: tumay.sariisik@ekonomidoktorunuz.com

Yoğun bir haftayı geride bırakırken hacimsiz bir gün ile yeni…
Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğt. Gamze Sağıroğlu

Eposta: gamze.sagiroglu@ekonomidoktorunuz.com

Her birimiz görünende ayrı görünmeyende bir, bütünlüğün denizinde yüzeriz. Her ruh…
Makbule Safkan

Eposta: makbule.safkan@ekonomidoktorunuz.com

Vücudumuzun tüm yükünü çeken omurgamızın sağlığını korumak yaşam kalitemizin en…
Ayşegül Savaş

Eposta: Aysegul.Savas@ekonomidoktorunuz.com

Yer kabuğunun oturması zaman alır, bu genç tohum, toprak ana…
Alvi Behar

Eposta: alvi.behar@ekonomidoktorunuz.com

Paradigma: Algı Modeli Aslına bakarsanız pozitif düşünce ekolünün çoğu zaman…
Gül Kaynak

Eposta: gul.kaynak@ekonomidoktorunuz.com

Yeni yılda kabullenmemiz gereken şeyler ve değiştirebileceğimiz şeyler...Ve tabii ki…
Uzm.Dr. Seda Ülgen

Eposta: seda.ulgen@ekonomidoktorunuz.com

Ne kadar da büyük ikilemdeyiz değil mi? Bir yerde nasıl…
Vasfi Pakman

Eposta: vasfi.pakman@ekonomidoktorunuz.com

Onur Erol

Eposta: onur.erol@ekonomidoktorunuz.com

Beyaz bir sayfa açınca ne değişiyor, ne kurtarıyor bizi? Ne…
Nevin Aydemir Tanık

Eposta: nevin.tanik@ekonomidoktorunuz.com

Finansal varlıkların ve menkul kıymetlerin alınıp satıldığı finans piyasaların geneline…
Nermin Aydemir

Eposta: nermin.aydemir@ekonomidoktorunuz.com

Son dönemde canım annem şeker hastalığına yakalandı. Öyle böyle değil.…
Sanatçı / Cengiz Coşkuner

Eposta: cengiz.coskuner@ekonomidoktorunuz.com

Internet icat oldu müzik daha da keyifli hale geldi. Bugün…
Serbest Yazar/ Cem Köroğlu

Eposta: cem.koroglu@ekonomidoktorunuz.com

Fonksiyonel nedir?   Fonksiyonel, bir nesnenin varoluş amacını gerçekleştirebilmesi, bir…
Sebla Tanık

Eposta: sebla.tanik@ekonomidoktorunuz.com

Uluslararası üne sahip piyanistlerimiz Güher-Süher Pekinel’in ülkemizdeki konservatuar öğrencileri arasından…
Spor ve Vücut Geliştirme Eğitmeni Batuhan Tekin

Eposta: batuhan.tekin@ekonomidoktorunuz.com

Üçgen bir vücut, dikkat çeken kol kasları, baklava dilimi karın,…

Kategorilerden Seçmeler

 

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN