Diyabet her zaman kontrol altında tutulması gereken bir hastalık. Diyabet (şeker) gibi kronik hastalığı olanların tatilde daha dikkatli olması gerektiğini söyleyen Liv Hospital Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serpil Salman tatilcileri uyarıyor:


Merhaba Sevgili Okurlar! 20 Temmuz Perşembe günü Mars Aslan burcuna geçiş yapıyor, gücümüzü göstermek ve fark edilmek isteyebiliriz. 22 Temmuz Cumartesi günü Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor, enerjimiz yükseliyor! 23 Temmuz Pazar günü ise Aslan burcunda bir Yeniay meydana geliyor, yaratıcı yeteneğimizle ve kişisel amaçlarımızla ilgili yeni kararlar alabiliriz.


Hani bazı insanlar vardır, sadece o insanların gözlerinin içine baktığınızda bile ruhlarının güzelliğini görürsünüz. Bulundukları hiçbir yeri işgal etmezler, neye el atmışlarsa sonuna kadar hakkını verir, davranışları ile de (bunu özellikle yapmasalar bile) insanların sevgilerini kazanırlar.


İyi haftalar Sevgili Okurlar! 10 Temmuz Pazartesi günü Güneş ve Pluto karşıt açısı oluşuyor, otorite figürleri ile olan ilişkimizde zorlayıcı etkiler görülebilir. 14 Temmuz Cuma günü Merkür ve Jüpiter sekstil açısı oluşuyor, felsefi ve entellektüel konulara olan ilgimiz artabilir.


''EBRU SANATINA KENDİNİ ADAMIŞ, SANATININ DÜNYADA YAYGINLAŞMASINI MİSYON EDİNMİŞ BİR KÜLTÜR ELÇİSİ ve ‘’DÜNYA EBRU GÜNÜ'’ NÜN MİMARI : ATİLLA CAN''


Değerli okuyucularım, Hayatımızda önemli yeri olan ailemiz, arkadaşlarımız, dostlarımızla bir ömür boyu birlikte yaşıyoruz Nice zorlukları, acıları, hüzünleri veya sevinçleri, mutlulukları birlikte paylaşıyoruz.


Sevgili okurlarım; ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’ Mustafa Kemal Atatürk.


Merhabalar Sevgili Okurlar! 5 TemmuzÇarşamba günü Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor, ilişkilerde iletişim ön plana geçiyor.6 Temmuz Perşembe günü Merkür Aslan burcuna geçiş yapıyor, ifade şeklimiz etkileyici olabilir. 9 Temmuz Pazar günü ise Oğlak burcunda bir Dolunay meydana geliyor, kariyer hayatımız ve toplumsal statümüz önem kazanıyor.


 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN