Çocuğun gelişimini etkileyen faktörler arasında aile ve okul ’un yanı sıra hızlı gelişen iletişim araçlarının önemli bir yeri vardır...


Felsefe ve edebiyat arasındaki ilişki tarih boyunca önemli olmuştur.Bu ilişkinin ilk izlerini sistematik olarak Antik Yunanda görürüz.


İnsan kendi içsel gücünün bilincinde olduğunda kendi varlığının kaynağından ilham alarak, yaratıcılık yeteneğini harekete geçirir.


Sevgili okuyucularım uzun bir aradan sonra tekrar merhaba,


Merhabalar Sevgili Okurlar! 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor, ikili ilişkilerde eleştirinin dozunu abartabiliriz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor, çalışma hayatımızla ilgili yeni kararlar alabiliriz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor, evlilik, ortaklık ve dostluklar ön plana çıkabilir.


İnsanlar değişmek, değiştirmek istiyor ve en önemlisi mutlu olmak istiyor. Daha zengin, daha mutlu, huzurlu ..Sevdiği işi yapmak, sevdiği şehirde sevdiği insanlarla yaşamak istiyor.


Söğüt insanlık tarihi kadar eskidir. Çin, Mısır, Asur, Yunan tıbbında kullanılan ağaç Hipokrat’tan Galen’e kadar pek çok antik dönem hekimi tarafından kullanılmıştır.


Hz. Ali der ki: 'Senin ilacın sende olduğu halde bilmiyorsun. İlletin de yine sende olduğu halde görmüyorsun. Sen kendini küçük bir cisim sanırsın. Halbuki büyük alem sende saklıdır, bilmiyorsun.'Sevgili okurlarım;


 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN