Google'ın kurucularından Larry Page'in öncülük ettiği uçan otomobil projesi Kitty Hawk'ın operasyonlarına başladığı ve ilk uçan otomobilin bu yıl sonuna dek hazır olacağı bildirildi.


MerhabaSevgili Okurlar! 24 Nisan Pazartesi günü Merkür ve Satürn üçgen açısı oluşuyor, konsantrasyonumuz artarken düşüncelerimizi yeniden yapılandırabiliriz, 26 Nisan Çarşamba günü Boğa burcunda bir Yeniay meydana geliyor, parasal konularda somut adımlar atabiliriz, 28 Nisan Cuma günü Merkür ve Uranüs kavuşuyor, yenilikçi fikirlerimizle ön plana çıkabiliriz.


İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Ağız Diş ve Çene Radyolojisi A.B.D. Başkanı Yrd. Doç. Dr. Esra Somtürk, diş tedavilerinin zamanında yapılması ve hastaların ağız diş sağlığı kontrollerini rutin olarak yaptırmalarının tüm vücut sağlığı için de son derece önemli olduğuna dikkat çekiyor.


Merhabasevgili okurlar! 17 Nisan Pazartesi günü Güneş ve Satürn üçgen açısı oluşuyor, sorumluluk duygumuz artarken otorite figürlerinden yana destek görebiliriz. 20 Nisan Perşembe günü Güneş Boğa burcuna geçiş yapıyor, maddi konular hayatımızda önem kazanabilir. 21 Nisan Cuma günü Mars gezegeni İkizler burcuna geçiş yapıyor, yakın çevremizde iletişimsel problemler yaşayabiliriz.


bekleyen insanlar görüşmüşBir kurumda çalışanlar arasında sağlıklı ve verimli iletişim, “yönetim kalitesinin” göstergesidir. Kaliteli yönetime, çalışanlar destek verir. Bir kurumun yetkililerine güven duyulduğu sürece, çalışanlar sahip çıkacaktır.


İyi haftalar sevgili okurlar! 11 Nisan Salı günü Merkür Boğa burcunda geri gidiyor, teknolojik aletlerimiz bozulabilir ve iletişimsel sorunlar yaşayabiliriz, Aynı gün Terazi burcunda bir Dolunay meydana geliyor. İlişkilerimizde denge ve uyum arayışı içinde olabiliriz, 14 Nisan Cuma günü Güneş ve Uranüs kavuşum yapıyor, orijinal fikirlerimizle ön planda olmak isteyebiliriz.


İzafi dünya dediğimiz,yaşam koşullarımızı gerçekleştiren,bize sosyal statü ve kimlikler getiren maddi dünyanın işleri ile dolu olan sorumluluklarımızla o kadar meşgulüz ki,Ruhani olanı ve maneviyatı iyice derinlere gömdük bir çoğumuz.


En zayıf varlık insan…. Ağır bir söylem belki, ama zayıf işte… Kalbi o kadar kolay kırılıyor ki, bir daha açmaya korkuyor.


 

Pablo Escobar

Favori sevgililer gunu

Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN