Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final ve yarı final kuraları çekildi


Futbol seyretmek, takip etmek, konuşmak ve ayakkabıları parçalarcasına sokaklarda oynamak, aile içinde, çocukluğumuzun en büyük tartışma konularından biriydi.


Galatasaray Yönetimi kötü gidişin faturasını futbolculara kesti, 4 oyuncu ile yollar ayrılırken ikisine de ağır para cezası verdi.


Son günlerde ne tadımız kaldı ne de tuzumuz. Ne atılan gollere sevinebildik ne de maç seyreder olduk...


Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç’in “Tapuda son aşamaya geldik” dediği arazi için bugün Ankara’da masaya oturulacak. Geldiği günden bu yana ekonomik anlamda kulüp için tarihi adımlar atan Trabzonspor yönetimi, Kartal projesi için de harekete geçti. Bordo-mavililer, Gençlerbirliği maçı için gittiği Ankara'da İstanbul Kartal'daki arazinin kullanım haklarıyla ilgili de bir görüşme…


Maalesef bir çok insan için Pilates sadece “toptan” ibaret!!! Bu yanlış algı zaten önyargısı olan erkekleri Pilates’ten uzaklaştırıyor.


Kışın kilo vermek çok zordur. Kışın hareketsizlikten, fiziksel aktivitelerin kısıtlanmasından ve sıklaşan ev ziyaretlerinden kilolar da artar. Kış aylarında aldığımız kilolar ortalama 0,5- 1 kg arasında değişiklik gösterir. Liv Hospital’dan Beslenme ve Diyet Uzmanı Şükran Yıldız kışı kilo vermenin 10 kolay yolunu anlattı…


Türk Futbolu Çaresizlik içinde can çekişen kısa vadeli başarıya endeksli bir yapıdır.


Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN