Spor salonuna gittiğimizde hep aynı şey olur. Mutlaka bir şeyler eksiktir. Ya önemli spor ekipmanları ya da duş terlikleri. Bu liste uzayabilir. Siz en iyisi her zaman spor çantanızı hazır bulundurun. Spor çantanızın olmazsa olmazları neler mi? İşte sizin için derlediğimiz herkesin spor çantasında mutlaka bulunması gereken en önemli 10…


Spor Toto Süper lig yedinci haftayı tamamladı. Geçen yedi haftalık süreçte futboldan çok futbol akışında gerçekleşen olayları konuştuk, yorumladık. Özellikle de hakem hataları yedi haftalık süreçte gündeme damga vurdu. Bunun dışında yabancı futbolcular fark oluşturmaya devam ediyor.


Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final ve yarı final kuraları çekildi


Futbol seyretmek, takip etmek, konuşmak ve ayakkabıları parçalarcasına sokaklarda oynamak, aile içinde, çocukluğumuzun en büyük tartışma konularından biriydi.


Galatasaray Yönetimi kötü gidişin faturasını futbolculara kesti, 4 oyuncu ile yollar ayrılırken ikisine de ağır para cezası verdi.


Son günlerde ne tadımız kaldı ne de tuzumuz. Ne atılan gollere sevinebildik ne de maç seyreder olduk...


Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç’in “Tapuda son aşamaya geldik” dediği arazi için bugün Ankara’da masaya oturulacak. Geldiği günden bu yana ekonomik anlamda kulüp için tarihi adımlar atan Trabzonspor yönetimi, Kartal projesi için de harekete geçti. Bordo-mavililer, Gençlerbirliği maçı için gittiği Ankara'da İstanbul Kartal'daki arazinin kullanım haklarıyla ilgili de bir görüşme…


Maalesef bir çok insan için Pilates sadece “toptan” ibaret!!! Bu yanlış algı zaten önyargısı olan erkekleri Pilates’ten uzaklaştırıyor.


Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN