ekonomidoktorunuz
Finansal Astroloji / Pınar Köseoğlu

Finansal Astroloji / Pınar Köseoğlu

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Merhaba sevgili okurlar! Bu hafta Mars Şiron kavuşumu ve Marsın Satürnle gerilimli açısı olacak, gökyüzünde gergin bir enerji olacak, hatta hepimiz şimdiden bu enerjinin etki alanına girdik..
Haftalık finansal astrolojide yeni başlangıçlar yerine iş geliştirme, kişisel gelişimin ön plana çıkmasında fayda var. İşte isze haftalık finansal burç yorumunuz...
Merhaba sevgili okurlar! 2017 hepiniz için mutluluk ve sevgi dolu bir yıl olsun umuyorum.. Bu hafta Venüs Balık burcuna geçecek ilk olarak, ardından Oğlak burcunda Güneş ve Plüto kavuşacak.
Merhaba sevgili okurlar!Bu hafta gökyüzünde 4 adet önemli açı oluşacak. İlk olarak Jüpiter Uranüs karşıtlığı ile haftaya başlayacağız. Ardından hala geri hareketine devam eden Merkür’ün Güneşle kavuşumu olacak.
Merhaba sevgili okurlarım! Bu hafta Mars Balık burcuna, Güneş de Oğlak burcuna geçiyor. Hafta başında oluşacak Merkür retrosu, ulaşım, iletişim sektörüne dair her alanı baltalayabilir, sorunlar çıkarabilir, özellikle teknolojik cihazlarda problemler yaşayabiliriz.
Merhaba sevgili okurlar Bu hafta hayatımıza yenilikler getirecek olan bir Güneş Uranüs açısı, zorlayıcı ve hastalıklar ve yaralanmaları tetikleyebilecek bir Güneş Şiron zorlu açısı ve ikizler burcunda bir Dolunay gerçekleşecek..,
Merhaba sevgili okurlar! Bu hafta ilişkilerin ve paranın yöneticisi gezegen Venüs devrimci, kitleci, hümanist Kova burcuna geçiyor! Ayrıca başöğretmen dediğimiz katı, kuralcı ama bizi daha iyi insanlar haline getirmeye çalışan, dersler veren Satürn, odak noktamız parlak Güneşle kavuşuyor gökyüzünde! Daha neler mi var, bir bakalım: ☺
Merhaba sevgili okurlar! 29 Kasım Salı gecesi Venüs Uranüs etkileşimi yaşayacağız. Bu açıyla kariyer ve iş ortaklıklarında ani gelişmeler, beklenmeyen sürprizler oluşabilir, anlaşmalarda sorunlar çıkabilir.
İyi haftalar dilerim sevgili okurlar! Bu hafta ilk olarak Güneş Yay burcuna girecek, Venüs Plüto kavuşacak ve Jüpiter bu kavuşuma zorlu bir açı yapacak. Merkür Şiron etkileşimiyle biraz zorlanabileceğiz. Ardından oluşacak Merkür Uranüs açısıyla yeni yatırım planlarına geçebiliriz.
Merhaba sevgili okurlar!  Haftaya, Pazartesi günü oluşacak Boğa burcundaki Dolunay ile başlayacağız. Dolunaydan sonra Ay boşluğa geçecek, yeni kararlar almak ve yeni işlere başlamak için uygun bir gün olmayacak. Ayın 18inde ise Merkür Neptün arasında oluşacak zorlu bir açıyı yaşayacağız.
Sayfa 1 / 3

Kategorilerden Seçmeler

 

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN