Meteoroloji'den Ege ve Marmara için uyarı

Ege ve Marmara bölgesinde şiddetli yağış bekleniyor. Yağışların yarın akşam saatlerinde kara dönüşeceği öngörülüyor

 

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Ege ve Marmara Bölgesinin bazı kesimleri için gök gürültülü sağanak yağış ve fırtına uyarısında bulundu.

 

Müdürlükten yapılan açıklamaya göre, akşam saatlerinden itibaren bölgede yağmur ve sağanak şeklindeki yağışların Kıyı Ege'de kuvvetli, Balıkesir, Manisa ve İzmir çevreleri ile Çanakkale'nin doğu ilçelerinde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli olması bekleniyor.

 

Yağışların yarın akşam ve gece saatlerinde karla karışık yağmur ve kara döneceği tahmin ediliyor.

 

Öte yandan, yarın 23.59'a kadar bölge genelinde fırtına şeklinde görülmesi beklenen rüzgarın, yarın öğlen saatlerine kadar güney yönlerden, öğleden sonra ise bölgenin kuzeyinden başlayarak poyraza dönmesi öngörülüyor.

Benzer Yazılar

 • Kervancı: 2017'de kara geçmeyi planlıyoruz

  Kervancı: 2017'de kara geçmeyi planlıyoruz

  HSBC'nin daha önce satmayı düşündüğü, ancak onun yerine yeniden yapılandırmaya gittiği Türkiye birimi üç yılın ardından ilk kez kâr açıklamak istiyor.
 • Kipa'da cironun iki katına çıkarılması hedefleniyor!

  Kipa'da cironun iki katına çıkarılması hedefleniyor!

  Kipa hisselerini alma sürecini tamamlayan Migros, bu yıl Kipa'dan 2 milyar TL ciro bekliyor. Genel Müdür Tort, "Toplam ciroda 4 yılda iki kat büyüklüğe ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.
 • Firmanız nereye gidiyor biliyor musunuz?

  Firmanız nereye gidiyor biliyor musunuz?

  Şirketinizin check up'ını yaptırarak geleceğe daha güvenle bakabilirsiniz?   Sizin göremediğiniz ve ileride ciddi sorun yumağı olarak karşınıza gelebilecek gelişmeleri şimdiden tespit edip çözmek artık çok kolay...
 • TOKİ'de karlılık azalırken satışlar düştü

  TOKİ'de karlılık azalırken satışlar düştü

  Türkiye’nin en büyük konut üreticisi olan TOKİ’nin satış hasılatı yüzde 29 geriledi, taşınmaz stokları yüzde 31 arttı, kârı yüzde 23 azaldı
 • İstanbul'da kardan dolayı okullar tatil olacak mı?

  İstanbul'da kardan dolayı okullar tatil olacak mı?

  İstanbul'da akşam saatlerinde etkisini göstermesini bekleyen kar yağışı başladı. Bugün saat 18:00'dan sonra etkisini göstermeye başlayacak olan kar yağışına karşı AKOM'dan uyarı üstüne uyarı geldi. Peki İstanbul'da yarın okullar tatil…

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN