Hayat Varlık’ın Genel Müdürü Hilmi Güvenal, icrada dosyası bulunan insan sayısının 7 milyonu bulduğunu söyledi.


Rekabet Kurumu’nun 2016 yılında Japon Bank Of Tokyo’nun gönderdiği ‘Pişmanım’ başvurusuyla başlattığı ve 13 uluslararası bankayı kapsayan soruşturmasında karar 29 Kasım’da açıklanacak.


İstanbul'da son dakika gelişmesi yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, içme suyunda yüzde 5 indirime gitti.


ABD Başkanı Donald Trump’ın AB ülkelerini NATO’ya yeterince finansman aktarmamakla suçlaması AB’nin ortak bir askeri operasyon için adım atmasını hızlandırdı ve Avrupa Birliği'nde bulunan 23 ülke, ortak bir Avrupa Savunma Fonu oluşturulması için anlaşmaya vardı


Bazı ATM'lerin hoparlörlerinde bulunan küçük bir hata, onların hack'lenerek para fıskiyesine dönmesine sebep oluyor.


Uzmanlar, ekmeği zehir olarak niteleyen Prof. Dr. Canan Karatay’ın “Unlarda yüzde 10 katkı maddesi var. Bunların içinde bromür var, kanser ediyor” sözlerini Milliyet’e değerlendirdi


Noterlerde araç satışında vatandaşları dolandırmakta kullanılan sahte dekont, sahte fatura almayı göze alan firmanın parayı sahte olarak havale ettiğini göstermek istemesinde de kullanılıyor.


Avrupa Parlamentosu (AP) Sivil Özgürlükler Komitesi, AB'de terör, sınır ötesi suç ve yasadışı göçle mücadelede için Schengen Bilgi Sistemi’nin geliştirilmesine yönelik 3 düzenlemeye onay verdi.


Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN