Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğt. Gamze Sağıroğlu

Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğt. Gamze Sağıroğlu

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Her birimiz görünende ayrı görünmeyende bir, bütünlüğün denizinde yüzeriz. Her ruh eşsiz bir deneyimi yaşamak üzere dünyaya gelir ve her varlığın yaşam yolculuğu kendine has ve özeldir. Yaşam öylesine olduğu gibi akan ve birbirini her oluşumda etkileyen mükemmel bir düzendir ki her şey sıfır hata ile kendini ifade etmektedir.
Ne zaman ki, ilişkilerinde "Bana ihtiyacı var" aldanışından kurtulursan o zaman özgür olarak hareket edebilirsin.Çoğu kez, iş yaşamından özel yaşama tüm ilişkilerde kişiye en çok zarar veren şey kendisine ihtiyaç olduğuna inanarak kendi özgür seçimlerini yaşayamamaktır.
Bugün neden bazı şeylerin ters gittiğini öğrenmek ister misin? Hayat ancak biz kendi yaşam sorumluluğumuzu hakkıyla aldığımızda bizi olduğumuz gibi kucaklar ve niyetlerimize kavuşturur. Bazı kişiler vardır. Onlar hayatta birçok kişinin sorumluluğunu alır ancak kendi yaşam deneyimlerinin sorumluluğunu alamazlar. Şikâyet eder ancak çözümü başkası getirsin isterler. 
İnsan bilincinin gün geçtikçe yükseldiği, maddenin hakikatinin enerji olduğuna uyandığımız bir dönemdeyiz. Gerek bilimsel gerekse de ruhsal çalışmalar insanın yeni bir bilince geçişine dair birçok sonuçlar elde ediyor. Özellikle nesiller arasındaki bakış açısı farkı, gerçekliği nasıl farklı gördüğümüzü, duyduğumuzu, hissettiğimizi gösteriyor.
Bir gün genç bir erkek danışanım seanslardan birinde "Bir başka kadını sevemiyorum, çünkü annemi kırmaktan korkuyorum. Annemi çok seviyorum" diyerek kendini ifade etti.

Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN