Abdullah Erdoğan yaptığı açıklamada Antalya'dan gayrimenkul alan Ruslar'ın, buradaki gayrimenkulünü sattığını dile getirdi. Tranio tarafından açıklanan verilere göre, Türkiye'den konut alan Ruslar'ın sayısının yüzde 59.3 azaldığı belirtildi.


Türkiye genelinde konut satışları 2017 Ocak ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %12,8 oranında artarak 95.389 oldu


Kira geliri elde edenlerin, kira gelirinin safi tutarının saptanması için seçebilecekleri iki gider yöntemi var. Bunlardan biri “götürü gider”, diğeri “gerçek gider” yöntemidir.


Hükümetin konutta KDV indirimi kararı almasına rağmen bazı şirketler müşterilere indirimi yansıtmıyor


Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nce veraset ve intikal vergisi işlemlerinin tamamlanma süreci beklenilmeden, tapu müdürlüklerinden satış işlemlerinin gerçekleştirilmesine yönelik önemli bir uygulamanın hayata geçirilmesi planlanıyor.


Ev satılırken satış sürecini kolaylaştıracak bazı hazırlıklara ihtiyaç duyulur. Fotoğraf çekimi bu hazırlıkların en önemlileri arasında yer alır. Çünkü fotoğrafın doğru çekilmesi evin özelliklerini net bir şekilde ortaya koyarken ilk izlenim açısından da büyük önem taşır. Bu nedenle profesyonel bir fotoğraf çekimi yapılmasa da birkaç noktaya dikkat ederek evin doğru…


240 ay vadeli kredi sürdürülebilir değildir...


Risksiz gayrimenkul satın almanın en önemli tapu kılavuzu olan Sağlam Tapu hizmetiyle sektörde yer alan Fu Gayrimenkul, 8 Mart’a kadar devam edecek Sağlam Tapu kampanyasıyla kadınlara özel bir indirim sunuyor.


3 Goz Danis

Kategorilerden Seçmeler