Yarı zamanlı çalışmaya ilişkin yönetmelikte sona gelindi. Eşi doğum yapan erkek memur da yarı zamanlı çalışma hakkını kullanabilecek


Rus zirai ürünleri denetleme kurumunun yöneticisi Dankvert, altı Türk şirketine Rusya'ya ihracat izni verilebileceğini bildirdi.


OPEC Delegesi: OPEC Komitesi kısıntının 9 ay daha uzatılmasını önerdi OPEC'ten bir delege, OPEC Komitesi'nin üretim kısıntısı anlaşmasının dokuz ay daha uzatılmasını tavsiye ettiğini söyledi.


Zorunlu trafik sigortası için Nisanda yürürlüğe giren prim tavanı uygulamasını eleştiren Fitch, uygulmanın son birkaç yılda keskin artış gösteren ortalama prim miktarını yüzde 30 civarında azatacağını belirtti


e-Dönüşüm uygulamaları gelişmeye tüm hızıyla devam ederken, şimdi de sıra sağlık sektörüne geldi. Sosyal Güvenlik Kurumu’na fatura düzenleyen tüm özel hastaneler, eczaneler, optikçiler ve medikalciler için kâğıt fatura gönderme devri sona eriyor.


Fed’in “ABD Hanehalkı Ekonomik Refahı” raporuna göre, Amerikalıların yüzde 44’ünün 400 dolarlık sürpriz bir masrafı karşılamayacak birikimi bulunmuyor


Toplu iş sözleşmesi uygulanan özel sektör iş yerlerinin asgari ücret desteğinden yararlanması için prime esas kazanç tutarı 164 lira 70 kuruş olarak tespit edildi.


AB Komisyonu, Facebook'a WhatsApp'ın satın alınması sürecinde sağladığı bilgilerin yanlış, hatalı ve yanıltıcı olduğu gerekçesiyle para cezası verildiğini açıkladı.


Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN